Jak zapewne wiesz – jeśli jesteś na blogu dotyczącym feng shui – możesz sam/sama sprawdzić w swoim domu, czy swoim biurze, który rejon wspiera Twoje aktywności życiowe. Temat pieniędzy, bogactwa i dobrobytu jest jednym z najchętniej dyskutowanych tematów. A jak rejon bogactwa ma się w 2020 roku? Gdzie możesz go znaleźć? Jak go uruchomić?

Kombinacja 6-8

Aspekt czasowy feng shui wskazuje, że  energia dobrobytu, okazji finansowych, propozycji pracy i współpracy, znajduje się w 2020 roku na północnym zachodzie. W 2020 roku w obszarze trygramu Qian tzw. pomocnych ludzi, rezyduje gwiazda 8, dając genialną kombinację 6-8 – kombinację wspierającą zarabianie.

Żeby czerpać profity z tej energii, warto na początek odnaleźć ten obszar w swoim domu, biurze, firmie, lub mieszkaniu. Jak to zrobić pisałam o tym TUTAJ.

Rozrysowanie siatki bagua na rzucie swojego mieszkania, domu, lub firmy możesz także u mnie zamówić TUTAJ. Ale wracając do tematu…

Ratunku – nie mam pieniędzy!

Problem z brakiem pieniędzy, uciekaniem pieniędzy, traceniem pieniędzy, niezarabianiem, może być związany w feng shui z rożnymi aspektami.

Być może masz w domu, lub firmie jakieś blokady, być może masz jakieś ucieczki energii, które wymiatają Ci pieniądze. Być może nie masz, któregoś ważnego obszaru w domu, lub w firmie, bo przestrzeń jest nieregularna. Być  może czujesz, że to mieszkanie, lub firma Cię nie wspiera finansowo – takie rzeczy się czuje.

Jeśli możesz coś poprawić – posprzątać, przeorganizować  przestrzeń  sprawić, że obszar północno-zachodni będzie miał także lepsze hygge – koniecznie to zrób! O hygge pisałam TUTAJ.

Praca eksperta feng shui

W profesjonalnej konsultacji feng shui na aspekt finansowy domu, lub firmy patrzy się z różnych perspektyw. Bada się potencjał roczny, wieloletni finansów, potencjał finansowy obszaru wejścia, potencjał finansowy poszczególnych domowników, potencjał ustawienia kuchenki na najkorzystniejsze kierunki domowników, najkorzystniejsze kierunki finansów domu, lub firmy. W takiej konsultacji ocenia się sporo aspektów dobrego finansowego feng shui.

Od czego zacząć z tym bogactwem?

A  co Ty możesz zrobić w 2020 roku w obszarze północno-zachodnim?

Przede wszystkim pracować, ustawić biurko,, wykonywać telefony biznesowe, organizować spotkania w tym miejscu, robić plany, strategie – generalnie działać w obszarze swojej kariery. Tutaj powinno być jang – aktywnie – ma się dziać, ma być kolorowo, głośno,  ruchliwie, radośnie, energetycznie.

Jeśli Twoje wejście do domu, firmy, lub mieszkania jest w sektorze północno-zachodnim – w tym roku masz duże szanse na przyciąganie okazji finansowych, biznesowych, zarabiania.

Ale  pieniądze to nie wartość sama w sobie to efekt – współpracy z ludźmi – pisałam o tym TUTAJ. To także a może przede wszystkim to, czym możesz się wymienić – czyli wiedza i doświadczenie. O tym  napiszę już wkrótce.

Napisz!

Jeśli potrzebujesz poprawić swoje finanse  w domu, lub w firmie, bo ten aspekt finansowy nie działa poprawnie i masz problemy  – koniecznie skontaktuj się ze mną, a przygotuję Ci ofertę. Tutaj masz KONTAKT.