Oferta feng shui

OFERTA FENG SHUI, CZYLI
KIEDY WARTO ZROBIĆ KONSULTACJĘ FENG SHUI I PO CO?

jak nakładać siatkę bagua1. Ekspertyza domu przed budową, konsultacja planów, rzutów,działek brył domów, rzutów mieszkań.

Nie każdy dom będzie Ci służył. Zobacz, ile jest pięknych domów, a ludzie nie są szczęśliwi, rozwodzą się, chorują, nie zarabiają. Dom nie jest uszyty na ich miarę, nie wspiera ich a szkodzi. Wybrali miejsce z kryterium podoba mi się, nie pomyśleli czy to miejsce jest kompatybilne ze mną, jak wiedzie się tutaj innym, czy miejsce jest spójne z stylem mojego życia.

W feng shui sprawdzamy potencjał okolicy, jej zagrożenia, blokady, ale też spójność człowieka z miejscem, usytuowanie budynku wspierające kasę, rodzinę , związek. Czy myślisz o takich rzeczach kiedy kupujesz mieszkanie czy dom? Jestem pewna,że nie! A to podstawa. Być może trafisz w dziesiątkę…a jeśli nie… Nie będzie Ci szkoda włożonej pracy, zmarnowanych pieniędzy, historii rodziny…Wiem co mówię, bo pracuję nad takimi budynkami na co dzień.

2. Ocena domu, mieszkania, lokalizacji firmy przed kupnem, lub zmianą miejsca.

Często jest tak, że w pewnym miejscu mamy się świetnie, bo to miejsce ma świetne feng shui, więc chcemy coś nowego, większego. Po przeprowadzce okazuje się, że kolejne aktywności umierają, odchodzą od nas przyjaciele, kontrahenci, rozwodzimy się, chorujemy, nie zarabiamy mimo, że firma świetnie prosperowała w poprzednim miejscu, lub poprzedni dom lub mieszkanie było dla nas super. Uniknij takich sytuacji i wybierz dom, lub  lokalizację firmy dla ciebie z najlepszym feng shui w mieście.

3. Aranżacja domów, mieszkań, powierzchni biurowych, restauracji zgodna z zasadami feng Shui dla wzmocnienia zdrowia, relacji i dobrobytu.

Najważniejsza jest lokalizacja i dobre feng shui miejsca – to znaczy miejsce, które nas wspiera, w którym będziemy się rozwijać.

Jeśli inwestujesz duże pieniądze w nowy dom, mieszkanie, mieszkanie deweloperskie, lub nową lokalizację firmy – inwestujesz też w w historię Twojej rodziny,  historię kredytową, historię ludzi, z którymi pracujesz.

Dlatego też  już na ostatnim etapie koniecznie pomyśl o aranżacji wewnętrznej Twojego domu, Twojego mieszkania, Twojej firmy – aranżacji zgodnej z feng shui. Tu spędzisz najbliższe kilkanaście lat, Tu będziesz spędzać Święta, urodziny, wieczory, poranki. W firmie kilkanaście godzin.

Zrób to najlepiej jak potrafisz, bo na to zasługujesz Ty, Twoja rodzina, Twoi pracownicy. Aranżacja zgodna z najlepszym feng shui – to wisienka na torcie Twojego sukcesu, Twojej harmonii w domu, Twojego hygge.

4. Aranżacja powierzchni pod kątem zaistniałych problemów, sprawdzanie, czy miejsce generuje podane problemy i wprowadzenie remediów.

To kolejna z sytuacji, kiedy możesz poprawić swoje życie poprawiając przestrzeń. Bo feng shui to narzędzie zmiany, jak inne narzędzia, których użycie skutkuje zmianami w życiu. Masz problemy, które pojawiły się w tym domu, w tej firmie, w tym mieszkaniu? Nie zastanawiaj się, spróbuj czegoś, czego nie próbowałaś, nie próbowałeś. Zmień przestrzeń wewnętrzną, wprowadź feng shui, czyli harmonię wewnątrz mieszkania, domu, firmy.

Czy wiesz, że jako ekspert feng shui pracuję  przede wszystkim na pięknych wnętrzach, które nie przyniosły ludziom szczęścia? Nie pracuję na  przypadkowych mieszkaniach. Jeśli pojawiły się problemy, których nie potrafisz rozwiązać na racjonalnym poziomie, trzeba sięgnąć po coś innego, z innej półki.
Przestrzeń, w której żyjesz, lub pracujesz – pracuje przeciwko Tobie. Jak długo jeszcze sobie na to pozwolisz?

METAMORFOZY WNĘTRZ FENG SHUI

Metamorfozy wnętrz – zmiana, lifting wnętrza na bazie obecnej aranżacji, likwidacja elementów mało stylowych w domu, na rzecz wprowadzenia znaczników stylu i podniesienie atrakcyjności przestrzeni.

ZAKUPY DLA DOMU FENG SHUI

Zakupy dodatków, do domu, tkanin, dywanów, tapet, wybór koloru i odcienia farb. Doradztwo także drogą online.

HOME STAGING FENG SHUI

Przygotowanie mieszkania, domu do sprzedaży lub wynajmu. Podniesienie atrakcyjności sprzedawanego lub wynajmowanego mieszkania, szczególnie, kiedy mieszkanie przez długi czas jest na rynku i nie cieszy się zainteresowaniem.

Nazywam się Gabriela Wagner.
Jestem ekspertem feng shui od ponad 25 lat.
Widzę więcej, wiem więcej,
wiem jak wprowadzić zmiany… by ruszyć energię.

ZADZWOŃ TERAZ 78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl

 1. Jestem konsultantem Feng Shui Mastery Academy of Chinese Methaphysics z Malezji. Zerknij tutaj.
 2. Dyplomowanym Ekspertem Akademii Feng Shui we Wrocławiu.
  Zerknij tutaj.
 3. Najlepszym Konsultantem Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2008
 4. Najlepszy Konsultantem Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2004
 5. Jestem także certyfikowanym Home Stagerem Marki House Doctor i Ann Maurice.

ZADZWOŃ TERAZ 78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl

W celu ustalenia wstępnego zakresu zmian i kosztów konsultacji proszę o następujące informacje:

 • w jakim mieście znajduje się dom, mieszkanie lub firma,
 • ile metrów liczy powierzchnia,
 • ile osób ją zamieszkuje lub w niej pracuje
 • dodatkowo proszę o przesłanie planu i kilku poglądowych zdjęć wnętrza i zewnętrza mieszkania, domu lub firmy

Co zawiera konsultacja feng shui piszę tutaj.

O mnie piszę tutaj…