O mnie

Gabriela Wagner konsultant feng shui

Gabriela Wagner konsultant feng shui

Nazywam się Gabriela Wagner, mieszkam w Katowicach, pracuję stacjonarnie i online.

Zawodowo pomagam wybierać, tworzyć i poprawiać
domy marzeń, mieszkania marzeń, firmy marzeń.

Jestem ekspertem feng shui, pasjonatką  i praktykiem tej wiedzy od ponad 20 lat. Konsultuję  mieszkania, domy, biura, lokale użytkowe, poprzez pryzmat dobrego feng shui.

Przed zakupem  nieruchomości ta wiedza, pomaga ocenić przestrzeń, daje odpowiedź, czy warto kupować nieruchomość, zmieniać biuro, czy wybrać akurat ten rzut domu.

Feng shui pomaga także poprawiać mieszkania, domy, biura, lokale kiedy już mieszkamy, pracujemy a sprawy idą źle, lub nie po naszej myśli.

Każdy z nas potrzebuje domu, w którym się może rozwijać, tworzyć udany związek, mieć dobre relacje, pracę, być zdrową, wychowywać dzieci i cieszyć się życiem, wśród tych, których kocha.  Nie zawsze tak się dzieje. Bywa tak, że wybieramy takie mieszkania i domy, które z biegiem czasu niszczą nas i nasze życie. Czujemy, że coś jest nie tak i podświadomie wiemy, że winne jest to miejsce.

Na co dzień na mojej zawodowej ścieżce pojawiają się świadomi mężczyźni i  kobiety którzy:

  • Potrzebują  pomocy, bo w ich życiu prywatnym lub zawodowym coś się popsuło i  chcą to zmienić
  • Chcą zbudować domy marzeń i szukają idealnych dla siebie działek, rzutów domów, miejsc zgodnych z najlepszym feng shui i potrzebują oceny eksperta
  • Szukają lokalizacji na firmę, lub chcą poprawić biznes
  • Zastanawiają się, czy mieszkania, które chcą kupić, szczególnie te nowo budowane będą ich wspierały
  • Szukają  nieprzypadkowych domów lub mieszkań  i potrzebują wparcia w decyzjach
  • Potrzebują poprawić związek, finanse, zdrowie
  • Potrzebują  metamorfozy wnętrz z wykorzystaniem tego, co już mają w domu, by mieszkać lepiej , przytulniej, z lepszym feng shui
  • Potrzebują wsparcia  przy robieniu zakupów do swojego domu
  • Potrzebują wynająć lub sprzedać mieszkanie szybko i w dobrej cenie

Dlatego też moje podstawowe pytanie zawsze brzmi:

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem: certyfikowanym ekspertem feng shui, certyfikowanym home stagerem i  trenerem marki  Stage-It-Up. Pasjonuje się psychologią motywacyjną i nią zarażam innych, możesz przekonać się o tym na moim  drugim blogu Dom na Dobre – Inspiracje w Wnętrza.

Samo feng shui  pasjonuje mnie od wielu już lat. Wszystko zaczęło się kiedy w Polsce było jeszcze niewiele publikacji na ten temat, a sam Internet był dobrem luksusowym.

Najpierw więc próbowałam rozwiązywać swoje (i nie swoje) problemy najprostszymi technikami. Potem była Akademia Feng Shui we Wrocławiu, gdzie uczyłam się dwa lata i obroniłam pracę dyplomową z oceną celującą. Akademia Feng Shui we Wrocławiu zaproponowała mi także wykładanie przedmiotu Kolory Feng Shui.

Dodatkowo Akademia dwukrotnie przyznała mi tytuł Najlepszego Konsultanta Akademii w dowód wysokiej jakości sporządzanych ekspertyz mieszkań, domów, firm, restauracji w 2004 oraz w 2008 roku.

W mojej praktyce konsultanta Feng shui pojawił się także Joey Yap i  Mastery Academy of Chinese Methaphysics z Malezji. Mam  dwa dyplomy Practisioners Course – Module One and Two.

Mój telefon 78 44 47 239 
Mój mail: feng-shui@home.pl