Feng Shui w domu dla kobiet

Feng Shui w domu, czyli podstawowe pytanie: czy twój Dom wspiera Cię w zdrowiu, związkach i finansach ?

U podstaw dobrego Feng Shui leży przeświadczenie, że to, co Cię otacza oddziałuje na Ciebie, a to co masz w środku – radość czy depresję – natychmiast widać w Twoim domu. Zatem mamy dwa kierunki działania i każdy jest dobry – robisz porządek w swoich przekonaniach i kierujesz się w stronę pozytywnych emocji i od razu to widać w domu. Druga ścieżka tak samo dobra robisz porządek w swoim domu, a uporządkowany dom to w efekcie klarowne jasne emocje.

Przypomnij sobie jak to jest, kiedy jesteś w kiepskim nastroju, pokłóciłaś się z partnerem, siedzisz sama w pokoju, nie chce ci się nawet zadzwonić do przyjaciółki.  Albo nie dosyć, że nie masz partnera, to jeszcze nie masz ochoty chodzić do pracy, bo pracujesz po godzinach i nic z tego nie masz, dostajesz tak mało pieniędzy, że nie masz na sukienkę, która bardzo Ci się podoba, albo książkę.

I zobacz, w tak kiepskim humorze nie zależy Ci na tym, co cię otacza, jak wygląda twój dom. Po domu walają się książki, ubrania, brudne garnki w kuchni cię nie interesują, pamiętasz kiedy zmywałaś podłogę? Jak bardzo nie podoba Ci się to uczucie bezsensu i życia? Na swojej zawodowej ścieżce spotykam wielu ludzi, którzy nie mają inspiracji do zmian. Moim zadaniem  jest właśnie inspirowanie do zmian i przynosi to fenomenalne rezultaty.

Klientki zaczynają uwielbiać swoje domy, zakochują się w nich… i tutaj już krok do innych pozytywnych emocji. Wszyscy konsultacji Feng Shui i ja także, mocno podkreślamy fakt, że można taki kiepski stan szybko i skutecznie zmienić. Kobiety, które decydują się na zmiany zgodne z Feng Shui zazwyczaj już po kilku tygodniach, miesiącach śmieją się i mówią: „Nawet nie wyobrażasz sobie jaka byłam zdziwiona, kiedy zmieniając kilka rzeczy w domu zaczęły się dziać normalne cuda”.

12 godzin na dobę, 84 tygodniowo i blisko 400 miesięcznie spędzasz w swoim domu.

A jeżeli przez te 84 godziny tygodniowo masz niewygodną kanapę, jesteś zwrócona w stronę wąskiego, ciemnego, zagraconego butami przedpokoju, albo zerkasz na obraz z samotnym białym żaglem, czy myślisz, że te obrazy podświadomie nie wpływają na twoje samopoczucie?

A jak działa na ciebie tapeta w kolorze starego złota, której nie możesz znieść od pięciu lat? Albo dzieci, które znikają z domu mając swój pokój najbliżej drzwi. Detale? A jednak….

Nie potrafisz dogadać się z mężem, coś sprawia, że jesteście agresywni, nerwowi. Ale czy twój partner ma w domu swoje miejsce? A wasza sypialnia?…. podsyca namiętności kolorem miłości, czy gasi je kolorem majtkowego różu z byle jaką pościelą z kory? Zgłębiasz kolejne tajniki nauki, remontujesz mieszkanie, robisz karierę, ale tak w duchu marzy ci się całkiem inne życie, życie w dobrym związku. Może po prostu coś niepostrzeżenie zastąpiło miejsce partnera ?

Wyobraź sobie, że przez te 84 godzin tygodniowo, ponad 400 godzin miesięcznie mieszkasz w zawilgoconej ruderze …Ale też wyobraź sobie, że te 400 godzin spędzasz w pachnącym ogrodem domu. Myślisz, że te obrazy nie wpłyną na twój stosunek do życia, do męża do dzieci? Wszystko można zmienić…….jeżeli jest się gotowym na zmiany…

Feng Shui to magiczna skrzynka spełniająca życzenia, ale tylko dla tych, którzy chcą zmian. Zmień przestrzeń wokół siebie – zmieni się rzeczywistość. Bodziec powoduje reakcję. Podobne przyciąga podobne. Harmonia w przestrzeni wspomoże harmonię w życiu…

Dlaczego warto zrobić Konsultację Feng Shui? Dlatego, że jeżeli w Twoim domu dzieje się źle – każda inna sfera życia też będzie upośledzona i tak naprawdę nic nie będzie miało głębszego sensu.Wyobraź sobie, że możesz już dzisiaj wiedzieć czy konsultacja Feng Shui Ci pomoże.

Zadzwoń, napisz… wszystko znajdziesz w zakładce KONTAKT