Zakupy oraz metamorfozy mieszkania

Idziemy na zakupy – to moje ulubione zawołanie:) Bo to przecież wstęp do wprowadzania zmian w życiu.  Oferuję Ci  usługę Zakupy oraz metamorfozy Twojego  mieszkania, pokoju, pomieszczeń prywatnych, a także biznesowych z wykorzystaniem elementów Feng Shui. Możesz zmienić całe wnętrze lub tylko  jedno pomieszczenie. Dodatkowo mogę towarzyszyć Ci w zakupach, by wybrać to,  co będzie Ci służyło.

Jako ekspert Feng Shui pracuję na co dzień w wielu domach   i mieszkaniach. Konsultuję także domy, firmy, mieszkania na odległość. Znam   sklepy, detale dekoracyjne, style i obwiązujące trendy. Wiem, też, że sama   aranżacja domu, zakupy detali dekoracyjnych, wybór odcienia farb, tapet czy   innych akcesoriów może być problemem dla kogoś, kto tym się nie zajmuje.

Dlatego też, jeśli nie masz czasu, nie znasz się na aranżacji wnętrz, nie masz  do tego głowy, a szybko i niedrogo chcesz poprawić swoje miejsce na ziemi  koniecznie doczytaj do końca.

Możemy zmienić Twoją sypialnię, pokój dziecka, salon,   dobrać elementy do łazienki, przedpokoju czy innych pomieszczeń. Możemy   zrobić wszystko naraz. Aranżujemy na podstawie tego, co już masz: wyrzucamy   to, co nieciekawe, dobieramy to, co stylowe w dobrym kolorze i w dodatku   zgodne z Feng Shui. Osoby, z którymi się spotykam, często nie wiedzą, co kupić, by dom zaczął   wyglądać stylowo, gdzie kupić i jak to wszystko połączyć, żeby wnętrze było   ciekawe i wykorzystało  elementy  dobrego Feng Shui.

Metamorfoza Twojego wnętrza będzie polegać na doborze wskazanych dodatków,   ich zakupie i urządzeniu zgodnie ze wskazówkami. Proponowane są sklepy, także sklepy internetowe, kolorystyka lub wspólne zakupy. Usługa może odbywać się   także internetowo,a sama konsultacja, rozmowa na skypie. Razem też możemy wybrać się na zakupy. Gwarantuję Ci, że wrócimy szybko i z pełną torbą fajnych, stylowych detali i tkanin.

Nie zastanawiaj się! Ja też korzystam z usług specjalistów z różnych dziedzin,   dlatego też zawsze dobrze wyglądam, jestem zadowolona, a moje mieszkanie wygląda, tak jak lubię.

Zatem na razie do zobaczenia lub usłyszenia.   A potem idziemy na zakupy:)

W celu przygotowania oferty dla Twojego wnętrza proszę o:

  • przesłanie kilku zdjęć
  • informacji, czego oczekujesz
  • gdzie mieszkasz

 Mój telefon 78 44 47 239
Mój mail: feng-shui@home.pl