feng shui w miłości

Mam dziś dla Ciebie 5 wskazówek, jak poprawić związek. Poszukamy 5 miejsc, które 2020 roku są świetne by ruszyć tam energię, aby przyciągnąć partnera, poprawić to co jest. Dziś o feng shui i związkach.

Rok 2020 będzie dla kobiet świetny. Mamy do wykorzystania potencjał: kształcenia się, zdobywania nowych umiejętności, a także  przebywania wśród ludzi na kursach, szkoleniach, zajęciach, prowadząc je, lub w nich uczestnicząc. To też świetny czas do poznania kogoś nowego. Oczywiście cały czas mamy na uwadze, że jesteśmy w Roku Metalowego Szczura i trzeba być przygotowanym na wyzwania.

Jeśli mówimy o feng  shui i związku, warto przyjrzeć się w domu 5 miejscom. Przyjrzeć się – to znaczy używać ich, uporządkować je, nie bałaganić i zaaranżować najpiękniej, jak potrafimy. To doda im energii. A potem  przygotować się na pojawienie się nowych relacji. Ale uwaga! Zawsze same, lub sami – też działamy, nie siedzimy z założonymi rękami.

Miejsce nr 1
obszar południowego zachodu

W obszarze  południowego zachodu domu, lub firmy w 2020 roku mamy wpływ energii gwiazdy 4. Ta energia nazywana jest gwiazdą akademicką, wspiera nasz rozwój i samokształcenie. Ale także jest to energia  romansów, nowych relacji, podbicia naszej atrakcyjności i wartości, zacieśniania znajomości, otwierania się na nowe.

A jak wygląda Twój rejon południowego zachodu? Koniecznie go używaj i pilnuj tam porządku!

Jak znaleźć go w domu  pisałam TUTAJ.

Miejsce nr 2
obszar zachodu

Drugim ważnym miejscem w domu w 2020 roku jest obszar zachodu, także obszar Koguta, świetny dla tych, którzy urodzili się w roku Koguta. Rezyduje tutaj energia Peach Blossom, czyli energia wspierająca  tzw. szczęśliwe wydarzenia, promowanie siebie, oraz podbijająca energię atrakcyjności ludzi, którzy tego obszaru używają. Dlatego koniecznie bądź w tym miejscu, używaj go, wprowadzaj tam energię.

Miejsce nr 3
obszar pomocnych ludzi

O tym obszarze już pisałam TUTAJ. Podkreślę tylko, że bez pomocnych ludzi zazwyczaj nic się nie udaje.

Miejsce nr 4  – Stół

Stół w domu jest  jednym z dwóch najważniejszych mebli do budowania relacji. Masz TUTAJ wszystko na jego temat. Ale uwaga nie mam na myśli wyspy kuchennej, barku, ale regularny stół, który jest regularnie używany.

Miejsce nr 5 – Łóżko

Jak ustawić łóżko, by wspierało nasze relacje, lub przygotowywało nas na pojawianie się nowego związku – to kolejny temat rzeka. TUTAJ znajdziesz kompendium wiedzy na ten temat.

I jeszcze jedno. Jesteś na blogu KONSULTACJE FENG SHUI. Możesz to wszystko zrobić sama, jeśli masz na to czas, ochotę i eksperymentujesz.

ALE jeśli okazuje się, że masz problem ze związkami lub w związku i on się powtarza, lub pojawiał się w Twoim nowym mieszkaniu, lub domu i czujesz,że coś jest nie tak – to nie ma na co czekać, warto zrobić profesjonalna konsultację Twojego domu i sprawdzić, co takiego psuje Ci dobre feng shui relacji. Kontakt do mnie znajdziesz TUTAJ.