przepływ pieniędzy

Dostałam dziś piękny komentarz. Podbijam go, by nie umknął…Prosta recepta na to by ruszyć z miejsca. Jeśli mnie znasz to wiesz, że zmiany powodują zmiany… A aby ruszyć to trzeba się ruszać… Dziś przykład z życia jak uruchomić przepływ.

„Pani Gabrielo – dziękuję – gdy posłuchałam Pani informacji o znaczeniu zrobienia porządku oraz “że zmiany powodują zmiany” – to kupiłam u Pani siatkę bagua i przed jej wprowadzaniem się zabrałam uczciwie za porządki w szufladach, ubraniach , w dokumentach i … przez te porządki w dokumentach napisałam zaległą od kilku lat pracę dyplomową – i to dokończenie rozpoczętego działania – bardzo mi dobrze zrobiło na samopoczucie, zrozumienie stylu mojego działania oraz sprawy finansowe – ten porządek mnie odblokował.

Dziękuję za inspirację i polecam Państwu zapoznanie się z mądrością Feng Shui. Spotkać mentora i się zorientować że to jest mentor – wielka rzecz. Przez ten czas zrobiłam duże porządki w obszarach innych niż mieszkanie, także uruchomiłam energię w miejscu pracy. Teraz się zabiorę za mieszkanie.”