zmiany w domu

Na ile jesteś zaangażowana w swoje marzenia, cele, zmiany? Dziś ruszam z tym pytaniem, bo odpowiedź w wielu przypadkach nie pada. Czegoś chcesz, potrzebujesz i na tym się kończy. Nie masz siły, by po to ruszyć. A wystarczy ruszyć.

Temat zaangażowania przychodzi do mnie często na różnych poziomach. W obszarze energetycznego aranżowania swojego domu mam go zawsze pod ręką. Oddzwaniam do klientek z zapytaniem, co już jest zrobione, zmienione w domu po konsultacji. Sprawdzam. Czasami wszystko, albo duża część. Czasami nic. Bo nie wiadomo, jak ruszyć, mimo kilkunastu stron wskazówek ode mnie. Pytam: czego nie rozumiesz z tych wskazówek? A może jesteś nasycona już tym, że je masz i to Co wystarcza bez wprowadzania zmian? BŁĄD! ABSOLUTNY BŁĄD!

Albo masz pomysł na zmianę. Sięgnęłaś dna i wiesz, że potrzebujesz się odbić. Ale coś każde Ci dalej leżeć na tym dnie. Pytam po co? Co zyskasz? Jak Ci tam w tym dole? Lubisz to? Mamy przecież przygotowaną współpracę – powiedz tylko tak… i ruszamy. Materiały do konsultacji czekają na Twoje tak… ale się nie dzieje. Takie Twoje zaangażowanie.

Zaangażowanie to lokowanie energii w to, co postanowiłaś w głowie. Jeśli masz to tylko w głowie jesteś tylko w połowie drogi.

Na ile jesteś zaangażowana w zmianę tego, co Ci nie pasuje, męczy, uwiera? Na 100 procent? na 30%? A  może na 0%? Tylko zmiany powodują zmiany, ale żeby do nich ruszyć …musisz ruszyć…Nic mądrzejszego nie wymyślono.

Jeśli chcesz siku nie rozkminiasz, czy zrobić, czy odłożyć, czy może poczekać na lepszy czas. Robisz i masz zrobione. Gdy potrzebujesz się wzmocnić chodzisz z tym tematem często miesiącami.

Jeśli czegoś chcesz i potrzebujesz – robisz to, bo to jest Twoje. Jeśli nie jest Twoje  – nie robisz. Nie okłamuj się więc, że tego chcesz. Odpuść. Wyczyść głowę, szukaj swojego i ruszaj  po zmianę.

W feng shui obszarem wspierającym ruszanie do przodu i kończenie spraw jest obszar wschodni domu.

Co tam masz?
Jak tam masz?
Używasz go?
Jak używasz?
Sprawdź koniecznie!

Jeśli potrzebujesz zmian NAPISZ DO MNIE TUTAJ.
Jeśli potrzebujesz ustawić mieszkanie zgodnie z najlepszymi zasadami feng shui NAPISZ DO MNIE TUTAJ.