feng shui w pracy

Miejsce w pracy to jedno z najważniejszych miejsc w Twoim życiu. Może jeszcze tego nie wiesz, a może już je doceniasz i dodajesz mu od siebie wartościowe jakości. Miejsce w pracy to miejsce, które buduje Twoje finanse, a więc pewność siebie, prestiż, wakacje, aranżację domu, ogród, książki, szkolenia, prezenty dla najbliższych i wiele innych. A jak wygląda Twoje miejsce w pracy?

Twoje miejsce w pracy

Jak wygląda Twoje miejsce w pracy? Na początek zachęcam Cię zrób mu zdjęcie. Zobaczysz na pewno to, czego nie widać gołym okiem.

Ja zapytam dodatkowo: Czy to miejsce jest w obszarze jang? Ze światłem słonecznym, aktywnością, dźwiękiem, kolorami, z mnóstwem Twoich ulubionych rzeczy? Czy to miejsce Cię buduje? Czy To miejsce Cię cieszy? Czy to miejsce Cię skupia i dodaje energii do życia?

A może wzbudza frustrację, lęk, niepokój?

Jak tam masz?

A może to miejsce ma energetykę jin: spokojne, ciche z dala od ludzi, monochromatyczne, przypadkowe, bez  Twojej energii, bez tego, co dla Ciebie ważne? Może zabiera Ci energię, może Ci się nie chce w tym miejscu? Może to tylko takie sobie miejsce? Może nie jesteś wdzięczna, za pracę, którą masz i widać to gołym okiem?

Jak tam masz?

Jak Ci się pracuje? Jak Ci się zarabia? Co Ci to miejsce daje, a co zabiera?

Zmień miejsce w pracy

Podstawą zmiany jest… zmiana.. Zmień, zrób inaczej, zmień perspektywę, miejsce, obszar w którym pracujesz, ustaw się inaczej, zmień ustawienie biurka, jego miejsce, dekoracje, rośliny, kolory, dodaj, albo odejmij dźwięki, zmień zapach… Jeśli Ci nie pasuje… ZRÓB TAK, BY PASOWAŁO…BO TU ZARABIASZ, CZYLI karmisz sobą swoją rodzinę…

Zadzwoń do mnie po konsultację miejsca, gdzie zarabiasz.

Napisz do mnie po po konsultację miejsce, gdzie zarabiasz.