Nowe mieszkanie w bloku

Przeprowadzka i nowe mieszkanie, nowy dom – jest jedną z najbardziej zmieniających życie decyzji. Od tej pory wszystko będzie inaczej, mimo, że wydaje Ci się, że będzie tak samo. W innym miejscu będziesz spała, a więc budowała relacje, czy zdrowie. Inne miejsca będą powiązane z Twoim pałacem pewności siebie, inne miejsca będą wspierały Twój dobrostan finansowy. Tych “innych” będzie zdecydowanie więcej z perspektywy dobrego feng shui. Jest jednak pewna stała, nad którą warto się pochylić. Ta stała to Twoje potrzeby w nowym miejscu i wasza wspólna interakcja.

Aby dobrze się przeprowadzić nie wystarczy tylko bliskość zieleni, nowy blok ,czy ładny widok. Owszem są pewną determinantą, ale nie kluczem dobrostanu na długie lata.

Dobrostan, przeprowadzka i nowe mieszkanie feng shui

Mamy trzy rzeczy, które musisz sprawdzić w nowym miejscu przed zainwestowaniem swoich pieniędzy życia w nowe miejsce.

1. Feng shui a okolica nowe mieszkanie, nowy dom

Okolica jest kluczowa, bo to ona daje energię, lub ją zabiera. Okolica to: inne budynki wokół, światło, hałas, drogi, bliskość zieleni, szkoły, przedszkola i innych kluczowych dla Ciebie funkcji.
ZADANIE: Wypisz sobie, co dla Ciebie jest ważne i sprawdź, czy będziesz to miała w zasięgu ręki.

2. Feng shui a organizacja

Organizacja domu do podstawa. Ona wspiera dobre feng shui domowników na co dzień.
ZADANIE: Sprawdź na rzucie domu czy mieszkania, jak rozplanujesz meble, ze szczególnym uwzględnieniem organizacji: szaf, szafek, komód, garderoby, szafek na buty, szafek w pokoju dzieci. Ale też ustawiania łóżek, biurek, telewizora.

3. Feng shui a metraż domu, czy mieszkania

Feng shui a metraż to klucz do domowego dobrostanu. Czasem dom, czy mieszkanie wydaje się duże a w rzeczywistości nie ma się jak poukładać. Z biegiem czasu buduje się niekorzystne feng shui. Nowe mieszkanie, nowy dom – powinny cieszyć a nie być powodem do zmartwień i ciągłego przestawiania mebli
ZADANIE: Sprawdź metraż każdego pomieszczenia na planie domu – i zadaj sobie pytanie, jak się zorganizujesz w tym metrażu, co da radę tam ustawić i jak. Bo może się okazać, że pokoje są bardzo trudne i tak naprawdę nie realizują Twojego domu marzeń.

PYTANIE: kupić/nie kupić? Najpierw sprawdź ZASADY FENG SHUI W DOMU

Nazywam się Gabriela Wagner. Jestem ekspertem feng shui i pomagam kobietom ustawiać ich mieszkania i domy marzeń. Razem zrobimy to szybko, profesjonalnie i będziesz pewna, że dobrze wybrałaś. A potem urządziłaś swoje lokum z najlepszą dla Ciebie i Twojej rodziny – energią. Napisz do mnie