jak kupić działkę w dobrym miejscu

Jak kupić działkę z dobrą energią? Budowa domu na lata, takiego, który będzie nam służył, to temat warty precyzyjnego przemyślenia. To budowa Twojej przyszłości, Twojego zdrowia, historii Twojej rodziny, szczęścia Twoich dzieci, Twojego związku. Proces zwany budową domu zaczyna się zawsze od zakupu działki.

I o ile z mojego doświadczenia ludzie kupują, wykorzystując przede wszystkim kryterium ceny i efekt WOW – o tyle moje doświadczenie eksperta feng shui będzie zawsze Cię przestrzegało przed tym pomysłem.

To jak kupić dziecku przepiękne buty z wyprzedaży, bo były niedrogie i piękne. Ale zapewne wiesz, że dla małego dziecka dobre buty to podstawa, bo budują jego sposób chodzenia, stawiania stopy, układania kroków. Dobra cena to dobra jakość – trzeba mieć zaufanie i sprawdzać, sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać!

Kupię działkę – podstawowy błąd to…

Jako ekspert feng shui często mam zapytania dotyczące zakupu działek. Ludzie kupują, bo jest niedroga, a teren jest niezamieszkały i przez to atrakcyjny. I to podstawowy błąd przy zakupie działki.

Właśnie masz przed sobą prawdopodobnie jedyny, tak kompleksowy podręcznik, jak kupować działkę.

JEŚLI:

Chcesz kupić działkę, by wybudować szczęśliwy dom na lata
Masz na uwadze zdrowie Twoje i Twojej rodziny
Potrzebujesz kupić, ale nie stracić pieniędzy życia
Chcesz wiedzieć, jak dobrze szukać i czego się wystrzegać, a czego nie widać gołym okiem
Masz w tym miejscu wybudować dom z dobrą energią, bo masz już dość problemów
Chciałabyś wspierać finanse, związek i szczęście dzieci w nowym domu

Napisałam tego e-booka, z perspektywy dobrego feng shui, w odpowiedzi na zapytania: jak dobrze kupić działkę, na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać, jak nie stracić pieniędzy, by potem wybudować tutaj super dom i mieć się świetnie.

To od znalezienia działki, z dobrą energią zaczyna się budowa domu z dobrą energią. Stawiasz dom w miejscu, które jest szczęśliwe i tym samym możesz czerpać z tego źródła, dla dobra swojego domu i swojej rodziny

Co zawiera e-book
„Działka na sprzedaż. Jak ją dobrze wybrać”?

Ten e-book jest unikatem w przestrzeni Internetu. To rekomendowany przez eksperta od przestrzeni – zbiór kroków, które musisz podjąć, pytań, na które musisz odpowiedzieć i aspektów, które koniecznie musisz sprawdzić.

Kiedy sprawdzisz rekomendowane przeze mnie aspekty, odpowiesz na zadane przeze mnie pytania – jestem pewna, że kupiona działka będzie wspierała dobrą energię Twojej Rodziny i Twojego przyszłego domu. O tym piszę w I części e-booka „Działka na sprzedaż. Jak ją dobrze wybrać”.

Druga część e-booka to dopasowanie Twojej rodziny do konkretnej, znalezionej działki i sprawdzenie, na ile jest kompatybilna z domownikami, a szczególnie z Panem i Panią DOMU. Jeśli jest – warto ją kupić. Jeśli nie jest szukać dalej!

E-book nie jest kompendium wiedzy prawnej, bo nie taki jest jego cel. To z łatwością znajdziesz w Internecie. Ten e-book jest kompendium wiedzy eksperta feng shui – aspektów, na które nikt inny nie zwróci uwagi, a są kluczowe w procesie poszukiwania działki i budowy domu.

Dobre feng shui to harmonia, balans wpływ otoczenia na nas samych. Czy deweloper, sprzedawca, albo nawet Ty sam/Ty sama kupując działkę myślisz, o tym, że teren będzie wspierał Twoje zdrowie, Twoją pracę, czy Twój związek? Moim zdaniem – nie!

Po co Ci e-book o tym,
jak inwestować setki tysiące złotych
w ziemię z dobrą energią?

Użyj tej książki po to, aby źle nie wydać! Wkładasz ogromny wysiłek, pieniądze życia, a potem się rozwodzisz, czy tracisz firmę. Nie polecam! Znam mnóstwo takich domów wybudowanych w niekorzystnym miejscu. A można było: albo inaczej ustawić dom, albo zmienić bryłę, albo w ogóle zarzucić tą lokalizację.

Po co Ci działka, czy dom, które, nie będą wspierały najważniejszych wartości w życiu: dobrej energii, zdrowia, relacji, pracy, czy finansów. Użyj tej książki, by nie tkwić potem przez lata w nieszczęśliwym domu, lub na nietrafionej działce.

Kup działkę z dobrym feng shui.
Nie inwestuj pieniędzy w trefną okolicę

Jako ekspert feng shui z 25-letnim praktycznym doświadczeniem, wielokrotnie spotykam się z nieszczęśliwymi właścicielami, domów, działek, mieszkań, którzy zapomnieli, lub nie wpadli na pomysł zadania tego kluczowego pytania, na które odpowiedzieliby: NIE KUPUJ TUTAJ! NIE BUDUJ TUTAJ! ZOSTAW!

Bądź odpowiedzialny! Bądź odpowiedzialna! Zakup działki to wysiłek finansowy, logistyczny, jedna z najważniejszych decyzji życiowych, która zmieni Twoje życie. Nie można więc, sobie pozwolić na nonszalancję, przypadkowość, czy promocyjne ceny.

Check-listy na temat kupowania działki i tego,
co dla Ciebie ważne!

W niektórych miejscach w tym e-booku proszę Cię o precyzyjnie wykonanie określonych zadań, w większości sporządzenie check list i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania. ZRÓB TO na papierze, lub elektronicznie, po to, by udokumentować swoje przemyślenia, potrzeby i wymarzony styl życia!

SZUKASZ DZIAŁKI Z DOBRĄ ENERGIĄ?

Przejrzyj to, co zapisane raz jeszcze!
Zabierz ze sobą na wizję lokalną!
Miej zawsze pod ręką!
Przejrzyj przez ZAKUPEM!

SZUKASZ PRZECIEŻ DZIAŁKI Z DOBRĄ ENERGIĄ!

JA CI POMOGĘ! KUP TERAZ !

E-book „„Działka na sprzedaż. Jak ją dobrze wybrać”
Format PDF (razem 48 stron)