Feng shui w domu

Dla amatorów feng shui siatka bagua wydaje się być rozwiązaniem ich problemów. Jako ekspert zawsze doradzam, by od niej zacząć swoją przygodę z feng shui. Jest tylko jedno ALE. Musisz wiedzieć, jak nałożyć ją profesjonalnie i na swoją prywatną przestrzeń. Wszelkie ogólnodostępne w internecie siatki odpadają.

Skąd ta siatka bagua?

Siatki nie ściągasz z internetu, nie nakładasz czegoś przypadkowego, od kogoś przypadkowego, bo dostaniesz przypadkową wiedzę na swój temat. A tego nie chcesz. Warto więc, pochylić się nad kompasem i profesjonalną wiedzą. Jeśli jeszcze nie nałożyłaś siatki na swój dom, zachęcam Cię zrób to ze mną. Tu masz: E-book – SIATKA BAGUA. 3 sposoby nakładania na rzut domu.

Czego możesz się dowiedzieć? Przede wszystkim, jakie masz blokady w przestrzeni i jak Twoje mieszkanie, czy dom wygląda z tej perspektywy. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, by zidentyfikować czy mieszkanie utrudnia Ci realizację Twoich celów i pragnień. Być może to już wystarczy, by samej wprowadzić zmiany – by któryś aspekt życia ruszył. Niemniej jednak to dopiero początek.

Konsultacja feng shui

Konsultacja feng shui to już profesjonale spojrzenie na dom, z każdej perspektywy feng shui. A wierz mi -tych perspektyw jest wiele. Tutaj już dostajesz konkretne wsparcie dla rozwiązania Twoich życiowych problemów, przeprowadzki, budowy domu, liftingu mieszkania, lub poradzenia sobie z brakiem energii. Dodatkowo nowe kolory, ustawienia, miejsca do używania, miejsca do wycofania się z nich w danym roku, ustawienia pokoi dzieci, sypialni, biura. Generalnie idziemy krok za krokiem przez wszystkie Twoje pokoje. Konsultacja feng shui jest dostępna tutaj.

A jak było u mnie z konsultacją feng shui?

Na początku, dawno dawno temu, próbowałam sama, zrobić swoją siatkę bagua, ale nie było rezultatów. Potem pracowałam już z konsultantami i studiowałam feng shui, by zająć się tym zawodowo. A jeśli temat Cię zainteresował – zapraszam na wideo: SIATKA BAGUA I KONSULTACJA FENG SHUI. CO LEPSZE?