chiński rok ziemnego psa

Zawsze na przełomie stycznia i lutego mam od was pytania, jak będzie wyglądał nowy rok chiński, co dobrego przyniesie i  co warto wiedzieć, by dobrze w tym nowym roku się ustawić. Rok ziemnego psa tuż tuż – podpowiadam, co robić, by wyciągnąć optimum dla siebie i jak do tego roku się przygotować.

  1. PYTANIA

Istotnie zawsze przed nowym rokiem warto zadać sobie kilka pytań:

Co w tym roku jest dla mnie ważne?

Co chcę  osiągnąć w roku ziemnego psa?

Jak dotąd wspierał mnie mój dom, lub moja firma?

Czy potrzebuję coś poprawić?

Co muszę wiedzieć, by wykorzystać dobre miejsca, dni i godziny  w swoim mieszkaniu, domu, firmie, by zmaksymalizować  osiąganie sukcesów?

Druga grupa pytań dotyczy  wiedzy, jak przygotować się do tego nowego roku, by sprawy szły łatwo
i bezproblemowo, w miarę możliwości technicznych.

Na pewno zastanawiasz się, co możesz zrobić już dziś, ale też na co warto zwracać uwagę, by nie zablokować swojej energii, swoich działań, swoich klientów, swoich pomysłów, swoich finansów, lub związków. Powiem Ci , co sama robię…Otóż przygotowuję jasną, czystą, uprzątniętą,  klarowną przestrzeń.

  1. ODBLOKOWANIE MIEJSC

Jednym słowem, najprościej mówiąc: odblokowuję, czyszczę, porządkuję. Sprawdzam, jak wygląda przestrzeń, w której mieszkam, w której pracuję, z której korzystam. Porządkowanie, czyszczenie, czyszczenie energetyczne, podnoszenie poziomu energii jest kluczem do wejścia w nowy rok chiński. Znamy to bardzo dobrze. W każdej kulturze w nową jakość, wchodzimy czyści, uporządkowani, z wiedzą czego chcemy i czego nie chcemy. Jest to o tyle ważne, że w tym roku rok ziemnego psa może być kapryśny.

A nic nie pomaga bardziej, jak czysty, jasny umysł, który działa świetnie, kiedy jest wspierany  odblokowaną przestrzenią, uporządkowaną przestrzenią, miejscem, w którym jest energia, w którym chce się być, pracować, zarabiać pieniądze, spać, kochać się.

  1. MIEJSCA KLUCZOWE

Zawsze sprawdzam na jakim etapie jest mój dom,  moja firma, moje finanse, moje związki, moi przyjaźni ludzie. Mam informacje, gdzie jestem a gdzie chcę być. Dlatego też radzę: warto pozamykać stare sprawy, uporządkować komputer,  wyrzucić stare maile, niepotrzebne kontakty, opróżnić szuflady wyczyścić półki, biurko, uporządkować ścianę nad biurkiem, zaplanować sprawy finansowe, zdrowotne, dokończyć to, co niedokończone, by wejść w nowy rok spokojni, uporządkowani, z nową energią i z energią na nowe. Jak to zrobić  z energią pisałam  tutaj.

Jeśli nie opróżniasz  – to nie masz miejsca,  kiedy przychodzi do Ciebie coś dobrego. Jeśli nie masz naczynia wszechświat nie odpowie Ci, bo nie masz obszaru, gdzie mógłby Ci pozostawić to, co dla Ciebie ma.

Nowy rok chiński – rok ziemnego psa będziemy świętować już 4 lutego. W obszarze feng shui zmieniają się  tzw. wpływy roczne – niektóre z obszarów w domu/firmie zyskują fantastyczny potencjał i warto na pewno z niego skorzystać,być w tych miejscach, używać ich, niektóre z miejsc mogą nam utrudniać funkcjonowanie. Jakie to obszary i jak z nich korzystać… napiszę o tym wkrótce…Tymczasem pora przygotować miejsca…