rok kobiet

W każdym nowym roku chińskim pojawiają się tendencje, możliwości, rekomendacje. Chińczycy odczytują wykres urodzeniowy roku. Trzeba tylko go poznać i wykorzystać, by iść zgodnie z tendencjami i niepotrzebnie nie boksować się z oporem materii. Jaki będzie rok ziemnego psa? Co nam przyniesie? Jakie żywioły będą w nim dominować, a co za tym idzie, które aktywności życia rozwiną się bardziej niż inne, szczególnie dla nas kobiet?

Ukochane social media

Najsilniejszym elementem w wykresie urodzeniowym roku jest żywioł drzewa. Oznacza to dla nas kobiet, że świetnie będą się miały wszystkie twórcze aspekty i branże związane z drewnem. Zatem, jeśli piszecie, prowadzicie blogi, vlogi, social media, macie drukarnie, księgarnie – na pewno rok będzie dla was bardzo łaskawy. Świetnie będą się miały sztuki wizualne, sprzedawanie produktów poprzez obraz, projektowanie, edukację, kulturę, sztukę.

Mamy być kreatywne, otwarte, iść do przodu, pracować głosem i swoim wizerunkiem. A więc edukujemy, motywujemy, mówimy, wyglądamy jak najlepsza wersja siebie:)

W 2018 roku na pewno należy zwrócić uwagę na sport – albo zarabiamy na nim, albo go trenujemy, tym bardziej, że będą tendencje do przybierania na wadze:) z racji  elementu ziemi, która pojawia się w wykresie roku. Sport to absolutny MUST w tym roku.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu  w każdej z dziedzin  w 2018 roku będzie systematyczność, regularność i strategia. Bez nich ani rusz. Zatem siadajcie od razu do swoich planów, plannerów i kalendarzy, by wyznaczyć cele. O tym jak ja planuję pisałam tutaj ONE LITTLE WORD.

W roku ziemnego psa sukces osiągamy poprzez uprzejmość, dobroć, szlachetność, zrozumienie, współczucie i kreatywność – bo  to cechy żywiołu drzewa. W odstawkę idą złość, foch, gwałtowność, manipulacja.

W wykresie urodzeniowym ziemnego psa pojawia się także ziemia, co może oznaczać,  pewne zatrzymanie, opóźnienie, przeszkody,  ociężałość i z tym będziemy musiały sobie poradzić. Ale jeśli wiemy, że tak  może być – jesteśmy na to przygotowane.

Ziemia to także żywioł związany z nieruchomościami, budownictwem, także ubezpieczeniami i  ten rok może tym branżom przynieść spore profity, pod warunkiem wprowadzenia strategii i planowania pracy.

W związku z tym, że w wykresie urodzeniowym roku ziemnego psa mamy mało metalu a chińczycy identyfikują go z pieniędzmi –  na pewno w tym roku wskazana jest dyscyplina finansowa, czyli oszczędzamy nie wydajemy na bzdury:) Z drugiej strony branża metalowa, finansowa, bankowość, prawo muszą bardziej skupić się na pracy, niż było to w roku ognistego koguta, 2017, gdzie były na topie.

Branże w ruchu

Jeśli jesteście związane z marketingiem, handlem, turystyką, nauką i wiedzą, na pewno trzeba będzie dodać swojej energii w tym roku do podejmowanych działań – tutaj możemy natrudzić się bardziej. Ale z drugiej strony pobudzając kreatywność, która w tym roku jest silną tendencją, może nie będzie aż tak źle.

Rok  ziemnego psa to siła drewna i ziemi – konflikt, zatem rok może być gwałtowny, nierówny, konfliktowy. Trzeba się do niego przygotować, przede wszystkim mieć tą świadomość i nie wchodzić niepotrzebnie w interakcję. Kreatywność, strategia i uprzejmość to trzy słowa klucze, które powinny nas ponieść w roku ziemnego psa.