dobra energia w domu

Jak żyć zgodnie z tym, co dla Ciebie ważne? Pomogą MIKRO NAWYKI. Pierwszym, chyba najprostszym – jest ścielenie łóżka! Czemu to ważne? Ponieważ tym nawykiem zmieniasz energię w swoim domu. Nie pozostawaj w rozchełstanym pokoju, domu, czy życiu. Zasługujesz na takie życie? Chyba nie… Pościel swoje łóżko i działaj ze mną!

Pościel swoje łóżko i ruszaj!

Zauważ, że kiedy na przykład chorujesz i w Twoim domu masz łóżko, czy łóżka, które nie są pościelone, od razu robi się poczucie bałaganu, chaosu, czegoś, co zabiera energię. A teraz wyobraź sobie, swój dom w nienagannym porządku i pościelonymi łóżkami, zarówno w sypialni, jak i w pokojach dzieci… Czujesz tą różnicę?

Dobra energia, która Cię zasila krąży tylko tam, gdzie jest miejsce. Dodatkowo dobra energia nie krąży w chaosie, bałaganie, braku harmonii i ładu.

Pościelenie łóżka, czyli ogarnięcie rzeczy po wypoczynku zmienia energię wypoczynkową jin w energię jang – do życia działania i pracy. A w ciągu dnia to właśnie tego potrzebujemy!

A jest jeszcze jeden ważny aspekt – mianowicie… Czy wiesz, w której strefie feng shui masz miejsce do spania? Jeśli o nie dbasz – to super. Wzmacniasz na przykład strefę związków, rodziny, czy kariery. A jeśli nie dbasz, albo Twoje dzieci maja non stop bałagan w pokoju, w obszarze swoich łóżek – to może ten bałagan nie wspiera kariery, relacji, czy zdrowia całego domu. Warto to sprawdzić nakładając SIATKĘ BAGUA – mapę energii, na rzut mieszkania, czy domu. Możesz to zrobić TUTAJ.

Zasługujesz na to, by mieć energię i możesz sama ją sobie dać, wprowadzając drobne poprawki do swojego rozkładu dnia. To mikro nawyki prowadzą Cię do zmiany. To mikro nawyki budują inną rzeczywistość od tej, w której teraz funkcjonujesz. Jeśli potrzebujesz zmiany, pomyśl o mikro nawykach, które Cię do niej przybliżą.

Popraw sobie sama energię w domu

Sypialnia, łóżko, sofa na której śpisz – to miejsca budowania zdrowia, ale także intymności. Mam prawo spać w najpiękniejszym miejscu na świecie – swoim domu. Zaopiekuj się tym miejscem. Daj swojemu umysłowi znak “Jestem gotowa spełniać swoje marzenia. Idę działać, bo mam do tego energię…


I zacznij od pościelenia łóżka….

Pościel łóżko i zmień energię w domu