e-book siatka bagua

O siatce bagua pisałam tutaj już wielokrotnie. Dziś wraca ten temat w kontekście nowego roku jak i Waszych pytań. Pomyślałam więc o odpowiedziach na te pytania i mam dla Was coś extra – nową rozszerzoną wersję e-booka, jak dobrze nakładać siatkę bagua, jeśli chcesz popracować sam/a. Przypomnę Ci tylko, że to mapa energii Twojego domu i informacja jak poprawić poszczególne rejony Twojego życia, które można sprawdzić sprawdzając przestrzeń, której używasz. Proste?

E-book Jak nakładać siatkę bagua,
by znaleźć swój problem i go rozwiązać

Nowy e-book JAK NAKŁADAĆ SIATKĘ BAGUA TRZEMA SPOSOBAMI  adresowany jest do zarówno do osób początkujących jak i tych, które chcą popracować ze swoim mieszkaniem na bardziej profesjonalnym poziomie.

To najpopularniejszy ebook w moim sklepie. Czytelnicy chcą sami wprowadzać zmiany w swoich domach. Takie DO IT YOURSELF. I bardzo dobrze, choć zawsze podkreślam, że siatka bagua czyli mapa energii w Twoim domu to tylko kilka procent tego, co możemy zrobić w Twoim domu razem. Ale pracuj w ten sposób jeśli nie możesz popracować ze mną nad swoim mieszkaniem w bezpośrednim kontakcie.

Dodatkowo uzupełniłam tego e-booka o odpowiedzi na pytania: czy zawsze nakładamy siatkę w stosunku do drzwi wejściowych, jak pracować z kompasem, co jeśli nie mam kompasu.

Bonus: kompas do siatki bagua

A co najważniejsze,  pokazuję Ci jak j pracuję z kompasem jak ja nakładam siatkę bagua na przestrzeń. Na końcu mam dla Ciebie coś szczególnego: kompas w formie graficznej, który możesz sobie wydrukować na kalce lub folii, by sprawdzić i ocenić jakość energii w Twoim domu, a co za tym idzie wprowadzić zmiany, gdy coś Ci nie działa.

O siatce bagua piszę także tutaj https://www.studiofengshui.pl/e-book-siatka-bagua/

A tutaj masz video… jeśli  nie pamiętasz, o co chodzi z tą siatką. W moim nowym e-booku z 2022 mam trochę inne podejście do tych treści.

Mianowicie: Jeśli nie możesz zrobić nic, nie umiesz, nie potrafisz, nie wiesz – ZRÓB COKOLOWIEK Z TYM CO MASZ I CO WIESZ i zobacz, jak zmiany manifestują się w twoim domu i życiu, to wariant nakładania siatki nr 1 w nowym e- booku.

Nowy e-book JAK NAKŁADAĆ SIATKĘ BAGUA TRZEMA SPOSOBAMI … KONIECZNIE ZERKNIJ!