E-BOOK SIATKA BAGUA. INSTRUKCJA NAKŁADANIA SIATKI TRZEMA SPOSOBAMI.

W E-booku  „SIATKA BAGUA. INSTRUKCJA NAKŁADANIA SIATKI TRZEMA SPOSOBAMI.” – znajdziesz instrukcję nakładania siatki bagua na swój dom, mieszkanie, lub firmę i strategię interpretacji informacji. To jedyny taki e-book, napisany przez praktyka feng shui. Nie znajdziesz tego gdzie indziej! Już nigdy nie będziesz się zastanawiać jak nałożyć siatkę, gdzie zrobić odczyt kompasem i jak to zinterpretować.

Napisałam e-booka dotyczącego nakładania siatki bagua, ponieważ tutaj jest najwięcej nieporozumień na początku drogi w praktykowaniu dobrego feng shui

Siatka bagua to jedno z podstawowych narzędzi feng shui, która służy do harmonijnego organizowania domu i sprawdzenia, w których miejscach i na których kierunkach świata mamy blokady, utrudnienia, ucieczki energii. Dlatego też warto zajrzeć do e-booka siatka bagua.

Potocznie rzecz ujmując: To inaczej 8 trygramów (nośników informacji) w metafizyce chińskiej, lub 8 aktywności życiowych, jeśli mówimy o feng shui.

To lokalizacja energii nazywanych potocznie: kariera, związki, rodzina, finanse, zdrowie, przyjaźni ludzie, kreatywność, wiedza, sława – daje Ci wiedzę jak się w domu poukładać. A może warto się przenieść to innego pomieszczenia, albo zmienić lokalizację łóżka czy biurka.

Siatki bagua używamy zawsze, by zidentyfikować rodzaje energii, które możesz  poprawić, dla wsparcia swoich sukcesów w powyżej wymienionych aspektach. Także do wprowadzenia kolorów, które będą wspierały zarówno Ciebie, jak i Twoje aktywności życiowe.

E-BOOK SIATKA BAGUA. INSTRUKCJA NAKŁADANIA SIATKI TRZEMA SPOSOBAMI to początek podróży po Twoim domu, by poprawić Twoje życie.

Jestem  ekspertem feng shui z 25-letnim doświadczeniem. Uwierz mi! Wiem, jak to się robi!

Nałóż siatkę na swoją przestrzeń!

W opcji płatności 1 KOSZYK jest możliwość płatności tylko poprzez polski bank .E- BOOK „SIATKA BAGUA MAPA ENERGII W TWOIM DOMU”

KUP TERAZ: 59 zł

E-book INSTRUKCJA NAKŁADANIA SIATKI TRZEMA SPOSOBAMI  (30 stron)
Format PDF