zmiana feng shui

Zmiany powodują zmiany, więc nie zmieniaj,  jeśli nie potrzebujesz. To podstawowa zasada. Gdyby Cię korciło, żeby coś przemeblować, zmienić w domu,  zrobić generalny  remont, burzenie ścian, czy kopanie w ogrodzie a masz się świetnie – odradzam. Feng shui w domu czy mieszkaniu przed, czy po remoncie może okazać się dla nas bezlitosne.

Po pierwsze nie ruszamy aspektów, które energetycznie są ugruntowane i świetnie nam działają. Czasami ktoś do mnie dzwoni, by zrobić konsultację feng shui bo coś słyszał i tez by chciał – nie robię:)

Po wtóre  konsultanci klasycznego feng shui zwracają uwagę, że  pewnych obszarów w konkretnych latach nie ruszamy, bo możemy coś energetycznie popsuć.

W 2019 roku na pewno warto powstrzymać się z generalnymi remontami na zachodzie, na południowym zachodzie, także na północnym wschodzie. Nie ruszamy także NW3 i SE3 – czyli obszarów powiązanych z  energią Grand Duka.

Zasady feng shui mówią, że w 2019 roku można ruszać i trzeba to robić  na północy, szczególnie w sierpniu, na północnym zachodzie i  częściowo w centrum. Jednak duże remonty  w perspektywie klasycznego feng shui w domu czy mieszkaniu, a także w firmie, zawsze wymagają ustalenia korzystnych dat, dni oraz miesięcy, by aktywizować korzystną energię lub jej nie pobudzać.

Feng shui w domu w budowie, feng shui w mieszkaniu deweloperskim, feng shui w mieszkaniu z problemami, albo – Twoim zdaniem – złą energią zamów tutaj.