Zmieniając jakość energii w swoim domu, zmieniasz jakość energii w swoim życiu. Proste? I w dodatku robisz to sama, w wygodnym dla Ciebie czasie, z moją pomocą. E-book feng shui “19 miejsc, które możesz zmienić sama i natychmiast poprawić feng shui” – to będzie prawdziwy hit. Prowadzę Cię krok po kroku po miejscach, które warto poprawić, by Twój dom, lub mieszkanie uzyskało lepszą energię. A energia jest Ci potrzebna, aby realizować swoje dążenia, marzenia, plany i cele. Działamy?

E-book 19 miejsc, które możesz zmienić sama
i natychmiast poprawić feng shui

e-book feng shui
E-book feng shui 19 miejsc,
które możesz zmienić sama
i poprawić feng shui

E-book feng shui:
19 miejsc, które możesz zmienić sama i natychmiast poprawić feng shui
KUP TERAZ: 59 zł
Format PDF (30 stron)

Jak to było kiedy zaczynałam przygodę z feng shui

Dawno, dawno temu, kiedy ja zaczynałam swoją przygodę z feng shui a były to lata 90-te, na rynku była tylko 1 książka z tej tematyki i była raczej spojrzeniem metafizycznym, niż praktycznym. Gdybym wówczas miała dostęp do innych pozycji, na pewno przeczytałabym je wszystkie od razu. Oczywiście tak się potem stało:)

Feng shui to to wpływ otoczenia na Ciebie. Otoczenie – dom, firma, osiedle na którym mieszkasz, miejsce, gdzie się budujesz – daje Ci energię do działania, do pracy, do spełniania marzeń. Ale też tą energię może Ci zabrać. Zobacz: w niektórym miejscach czujesz się świetnie, z niektórych uciekasz, bo coś Ci nie gra. Ocena jakości feng shui pozwala poukładać się w ważnych dla Ciebie miejscach, byś miała energię do działania i spokój, kiedy tego potrzebujesz. Nie zawsze dom daje Ci to w prezencie. Ale uwaga: można nad tym popracować! I może być lepiej.

W latach 90-tych książki w Polsce dotyczące zagadnień  feng shui były w pojedynczych wydaniach, nie było e-booków, social mediów i video na ten temat. Teraz masz wszystko podane na tacy. Wystarczy, że  przyjrzysz się swojemu miejscu i je poprawisz, jeśli uważasz, że warto spojrzeć na miejsce, w którym przebywasz średnio od 8 do 24 godzin na dobę.

Czy Twój dom jest Twoim przyjacielem, a może wrogiem?
Jak czujesz?

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje zmienić jakiś aspekt swojego życia i ciągle szuka sposobów, być może warto przyjrzeć się miejscu, w którym żyje i wykorzystać narzędzie, jakim jest feng shui. Ja zawsze pytam: “Czy Twój dom jest Twoim przyjacielem, a może wrogiem? Jak czujesz?”

Jeśli, ciągle tu jesteś ze mną – zapraszam Cię w podróż po Twoim domu. Przygodę z feng shui warto zacząć od 19 miejsc, którym warto szczegółowo się przyjrzeć. Są to miejsca, z którym pracuję także w konsultacjach 1:1, choć konsultacja to bardzo szczegółowy ogląd mieszkania, czy domu. Praca nad nią  trwa około tygodnia, a wspomniane miejsca to tylko procent tego co w domu warto poprawić. Ale przecież od czegoś warto zacząć.

Jesteś gotowa, by poprawić sama feng shui u siebie w domu?
Masz tu e-booka!

Praca nad Twoją przestrzenią, kiedy zaczniesz odmieniać swój dom może zająć Ci tydzień, dwa, albo cały miesiąc. Wierz mi jest dużo do zrobienia:)

To Co? Poprawiamy energię Twojego domu, by ulepszyć życie? Idziesz ze mną?

E-book feng shui 19 miejsc, które możesz zmienić sama

E-book feng shui :
19 miejsc, które możesz zmienić sama i natychmiast poprawić feng shui
KUP TERAZ: 59 zł
Format PDF (30 stron)

Obecnie jestem konsultantem feng shui z 25 letnią praktyką w domach, mieszkaniach i firmach. Byłam uczennicą i wykładowcą Akademii Feng Shui we Wrocławiu, akredytowanym home stagerem marki Stage-it-Up i wykładowcą na jej szkoleniach w Warszawie i Katowicach. Jestem uczniem Joeya Yapa z Mastery Academy od Chinese Methaphysics w Malezji. Średnio konsultuję w roku ok 50 domów, lub mieszkań. Wiem, co warto sprawdzić, na co zwrócić uwagę, by uzyskać w domu tak potrzebą stabilizację, harmonię i mieć świadomość miejsca, w którym mieszkamy.

I jeszcze przydatne informacje…

Jeśli potrzebujesz wsparcia, by zbudować, lub przeorganizować SWÓJ DOM I ŻYCIE i ruszyć z impetem – koniecznie się ze mną skontaktuj:
KONSULTACJE DOMÓW/MIESZKAŃ/ FIRM:
KONTAKT: feng-shui@home.pl
TEL. 78 44 47 239