MIĘTOWA SZAROŚĆ – kolor roku 2020 wg. Duluxa. Cieszy mnie, że jestem kilka lat przed trendami. U mnie miętowa szarość gości już od dobrych kilku lat, a sam kolor już się opatrzył. Nie ukrywam, że jest piękny, kojący,  wyciszający, wypoczynkowy. Na moich ścianach mam kolor od Fluggera, choć każdy producent ma już swoją wersję.

W aspekcie feng shui w domu ten kolor zieleni a co za tym idzie energia – reprezentuje energię wzrostu. To wzrost harmonijny w każdym z obszarów, powolny, ale sukcesywny.

Kolor szary w domu…

Jeśli chodzi o szarość  – w feng shui mówimy tu o energii metalu. To energia skupienia, ale też liderowania, czyli także energia męska. Tą energię też warto mieć w biurze czy w domu, szczególnie  w 3 obszarach: na zachodzie, południowym i północnym zachodzie. To poprawi feng shui w domu i mieszkaniu – nowym, obecnym, czy deweloperskim.

Urządzam mieszkanie…

Miętowa szarość może połączyć obie energie – w domu jako kolor wypoczynkowy, uspokajający, niosący ukojenie, w biurze kolor korzystnie przełamać mocniejszymi akcentami, by nas zbytnio nie wyciszył, nie uspokoił. Można zatem go podciągnąć rudościami, miodami, złotem, żółcieniami, energetycznym brązem, lub czernią.

Dobra energia…

Jeśli potrzebujesz energii do rozwoju możesz zamówić u mnie konsultację feng shui, która zbada blokady finansowe, lub relacyjne w domu lub firmie, ZERKNIJ TUTAJ.

Jeśli nie  jesteś fanem miętowej szarości a chcesz coś lekko poprawić ZAJRZYJ TUTAJ.

A tu masz przykłady koloru podobnego do Duluxa na ścianach:

I jeszcze inspiracje DULUXA