Związek, coś nie gra

Kobiety, które szukają nowego partnera, lub te, które nie czują się w związku spełnione, często mnie pytają, jak poprawić swój związek, lub przyciągnąć nową miłość. Ten temat pojawił się już na początku roku. Być może przyda się także, by popracować nad mieszkaniem właśnie teraz…

Feng shui po rozstaniu, czyli jak zmienić swoje życie

W feng shui pokutuje taki pogląd, że istnieje jedna strefa związków i poprawienie jej sprawi, że wszystko nam się poukłada. Zasady feng shui klasycznego nie są tak optymistyczne. Za nasze związki odpowiedzialnych jest wiele czynników, od czynnika ludzkiego, który jest najważniejszy po przestrzeń w, której ten związek się rozwija.

Warto przyjrzeć się feng shui w domu, lub feng shui w mieszkaniu po rozwodzie, gdy mamy w domu złą energię.

Każdy chyba wie, że jeśli jesteś po rozwodzie, w trakcie wojny, lub masz ciche dni – to przestrzeń, w której żyłaś, żyjesz Ci nie służyła, nie służy i nie dodaje energii Twojemu związkowi. Gdyby dodawała nie byłabyś po rozwodzie, lub w trakcie wojny.

Dlatego też koniecznie warto pozbyć się wszystkich rzeczy, która nasiąknęły niekorzystną energią kłótni, zdrady, kłamstwa, niedomówień,żalu, cichych dni.

Mam tu na myśli przede wszystkim łóżko, prezenty, fotele, krzesła, pościel etc. – generalnie wspólne, intymne rzeczy. Te rzeczy należałoby usunąć z naszej przestrzeni. Usunąć to znaczy spakować w pudła i wynieść z domu, oddać komuś, sprzedać, lub wyrzucić.

Zasługujesz na to po tym, co Cię spotkało…. Po co trzymasz blisko siebie energię rozpadu i rozkładu?

Także feng shui w mieszkaniu przed remontem jest niezwykle istotne, by czegoś nie zepsuć, szczególnie kiedy się przeprowadzasz do nowego mieszkania, wynajmujesz, lub chcesz wyremontować.

Dziś video o relacjach w 2019 i tej nieszczęsnej strefie związków.

Konsultację feng shui związków zamów tutaj. Myślę, że sama sobie nie poradzisz. Ja sama pracuję nad taką konsultacją około tygodnia. A Ty? Szkoda uciekającego czasu…