Czy Twój dom daje Ci szczęście – to podstawowe pytanie, jakie zadaję sobie, ale też swoim klientom. Pytam o to, ponieważ to dom, w którym lokujemy naszą historię może dawać nam najwięcej, lub najmniej energii do życia. A Ty jak odpowiadasz na tak postawione pytanie?

Jeżeli przeanalizujesz z czym fizycznie jesteś najbardziej związana, związany  – odpowiedź może brzmieć: „z miejscem, w którym żyjesz, lub pracujesz”. Dlaczego? Bo tu spędzasz najwięcej czasu. A jeśli spędzasz tu czas, to znaczy, że jesteś fizycznie obecna, obecny i przestrzeń, w której funkcjonujesz na Ciebie działa.

 Jeśli daje Ci dobrą energię, wiesz to i czujesz a dodatkowo manifestuje się w to w postaci dobrej relacji, związku, pracy, kariery, dzieci – czyli najważniejszych wartości w życiu – to super. Jeśli natomiast te aspekty są dla Ciebie ważne a gdzieś utykają, a Ty czujesz, że dom nie wspiera Cię energetycznie, warto nad takim domem popracować i go przeorganizować.

Dużą popularnością cieszą się konsultacje feng shui w mieszkaniu po rozwodzie, feng shui w domu, który zostawił nam mąż, lub feng shui w mieszkaniu deweloperskim. Konsultację zamów TUTAJ.