Dlaczego nie idzie mi w biznesie to pytanie pojawia się bardzo często w telefonach, które odbieram.  Pytacie mnie o swoje biznesy… opowiadacie, a ja już znam odpowiedź…. dlaczego.

A jak jest?

Jeśli chodzi o swój własny biznes  – powiem szczerze mam bardzo krytyczny stosunek do tego, gdzie dziewczyny wynajmują,  lub kupują swoje nieruchomości. Niestety ciągle kryterium wyboru miejsca na swój własny biznes – jest niska cena. To nic, że lokal nie ma okien, że nie chodzą w pobliżu potencjalne klientki, to nic, że pomieszczenie znajduje się w piwnicy, lub na strychu.  I wydawać by się mogło, że można zaoszczędzić na takiej lokalizacji, ale suma summarum businesswomen dopłacają do swoich biznesów.

Zawsze drżę na widok nowo powstałej kwiaciarni, biura nieruchomości, czy sklepu z bucikami dla dzieci w środku niczego – w miejscu, gdzie nigdy nie zatrzyma się żaden samochód, w miejscu, gdzie nikt nie chodzi…

Chcesz robić biznes, masz super pomysł?

Nie oszczędzaj na lokalizacji, bo to przede wszystkim lokalizacja daje Ci klientelę.

A jak ma wyglądać Twoja idealna lokalizacja na biznes, który przyniesie pieniądze?

To przede wszystkim dobry  energetycznie teren z klientkami, które będą chciały u Ciebie kupować, które będą mijały Twój sklep, Twój zakład fryzjerski, Twój warzywniak, czy Twoją kawiarenkę.

To miejsce, które widać,  które ma dobrą energię, gdzie nikt inny wcześniej nie splajtował, nie miał pod górkę, nie borykał się z długami, czy brakiem klienteli. Jeśli tak było… zazwyczaj mówię STOP – zatrzymaj się,  zobacz co takiego jest w przestrzeni, że nie daje użytkownikom energii w postaci pieniędzy.

Idealny front Twojego biznesu nie ma żadnych blokad, latarni, parkingu zastawiającego Twoje wejście. Do Twojego biznesu jest bardzo dobre  i łatwe dojście. Ty rządzisz w okolicy – To Twój  biznes, salon, sklep ma najlepszą lokalizację. Dlaczego to tak ważne?

Bo wszędzie tam, gdzie masz blokady energii,  będziesz mieć blokady, które sprawią, że ludzie nie będą zostawiać u Ciebie pieniędzy i wracać po więcej…

Jak kupuję?

Sama nigdy nie kupuję w ciemnych sklepach, nie wchodzę do salonów fryzjerskich w biało-czarnej stylistyce, nie odwiedzam sklepów, gdzie zawsze bywam sama, nie wchodzę, tam gdzie ciężko się dostać, zaparkować, gdzie nie ma parkingu, lub jest usytuowane na piętrze albo muszę krążyć, by to znaleźć. Podobnie jest z energią, która krąży i daje pieniądze w miejscach, gdzie jest przestrzeń, powietrze, światło, ludzie, ruch, dźwięk, dogodne wejście i dojście. Energia krąży tam, gdzie jest energia – podobne przyciąga podobne.

Jak to zrobić?
Rozejrzyj się dookoła
i wybierz najlepszą lokalizację z najlepszą historią.

Jeśli potrzebujesz pomocy, wiesz gdzie mnie znaleźć:)

Jeśli potrzebuje jej Twoja przyjaciółka, koleżanka, mama, ciotka, koniecznie podziel się tym teksem:) Może pod jego wpływem podejmą korzystną/korzystniejszą decyzję. Trzymam kciuki:)

A na koniec coś extra VIDEO…

Konsultację Twojego biznesu zamów TUTAJ.