budowa domu

Na co dzień pomagam kobietom czuć się dobrze w ich domach i poprawić miejsca, które wspierają ich życie. Pomagam wprowadzać harmonię, hygge i zaprzyjaźniać się z najważniejszym miejscem w życiu – domem, właśnie.
Na rynku mamy obecnie nadmiar, także w obszarach inwestycji: mieszkaniach, domach, rzutach architektonicznych, koncepcjach, architektach, nieruchomościach do wynajmu. Dziś zaproponuję Ci coś czego nie mają inni –  harmonijny, ładny dom z charakterem feng shui

Dlatego też często, kobiety dzwonią do mnie pytając… co wybrać, jak szukać, na co zwracać uwagę?

Mam dziś dla ciebie 5 kluczowych pytań, jeśli kupujesz nieruchomość, wynajmujesz, urządzasz się, lub ją poprawiasz…

Co jest kręgosłupem Twojego pomysłu?

Czego potrzebujesz w tym domu?

Jak potrzebujesz się czuć?

Jakie potrzeby ma realizować Twój dom?

Skąd będziesz wiedziała, że idziesz w dobrym kierunku?

A teraz przestroga:

Nigdy, ale to przenigdy nie kupuj niczego w promocji, co związane jest z nieruchomościami: działki, mieszkania, rzutu domu, domu. Promocja to najczęściej jakiś defekt, coś co się nie sprzedaje, coś co ma gorszy potencjał, coś, co być może ma jakieś niedoskonałości, których teraz być może nie widzisz.

I pytanie kluczowe:

Czy rzeczywiście chcesz mieszkać w tym miejscu? Czy jest to miejsce Twoich marzeń?
A może jest to miejsce przypadkowe? Promocyjne? Ktoś Ci zasugerował, że może tu?

To miejsce  definiuje jakość naszego życia, zachowania, plan dnia, dowóz dzieci do szkoły, sąsiadów,  spokój, lub rozgardiasz w Twoim życiu, a także wiele innych ważnych aspektów, które pracują na codzienność.

Gdybyś wiedziała,  z jakimi uczuciami, uczuciami ma łączyć się miejsce, gdzie będziesz mieszkać. Jak pokierowałabyś tą inwestycją?

W dom inwestujemy  kluczowe wartości naszego życia : rodzinę , relacje, pracę, karierę, zdrowie. Dlatego też musisz być przekonana, że tu na pewno chcesz mieszkać…

Już wiesz, że to jest Twoje miejsce marzeń?
Jeśli potrzebujesz wsparcia koniecznie daj znać:)