Jeśli w życiu szukasz zmian, utknęłaś a potrzebujesz ruszyć z miejsca – jestem tu dla Ciebie. Sama kiedyś borykałam się z  życiowymi problemami, które rozwiązałam różnymi metodami. Jedną z nich było i ciągle jest feng shui. Dlaczego?  Bo feng shui związane jest z domem – miejscem w życiu najważniejszym. Dlatego też  warto tak precyzyjnie to miejsce ustawić, zaaranżować i sprawdzić wszelkie możliwości, by dom był uszyty na miarę właścicieli. To jedna z podstawowych prawd w życiu.

Nowy związek, poprawa związku, miejsca pracy, ruszenie z nową pracą, wydają się świetnymi pomysłami, ale też mogą być mocno wspierane poprzez aranżację wnętrza – uwolnienie miejsc dotąd zablokowanych, dodanie im energii, koloru, światła otwieranie okien, włączanie muzyki, przeniesienie biurka, lub inne ustawienie łóżka. 

Od wielu lat jestem pasjonatką psychologii motywacyjnej, slow life, jogi i zdrowego odżywania, generalnie wszystkiego, co wartościowe i ubogaca moje życie. Ponad 20 lat temu zaczęłam interesować się feng shui – możliwością poprawy swojego najbliższego otoczenia, by zyskać energię do życia i realizacji celów. To moja wieloletnia, wielka pasja, poparta sukcesami moich klientów. Wówczas też ukończyłam Akademię Feng Shui we Wrocławiu, z oceną celującą  a potem moduły Mastery Academy of Chinese Methaphisics. Wykładałam także  „Kolory w feng shui” na Akademii we Wrocławiu.

Na swojej zawodowej ścieżce mam wiele przypadków domów, mieszkań,  firm, które poprawione zyskały nową jakość, dodały ludziom energii, chęci do życia, rozwiązały problemy i zapewniły poczucie bezpieczeństwa właścicielom. Opinii na ten temat możesz poszukać na blogu.

A  na czym jeszcze możesz skorzystać?

Mogę dla Ciebie ocenić dom, który chcesz kupić, lub wybudować. Mogę przyjrzeć się Twojemu mieszkaniu lub domowi, w którym masz ciągle pod górkę. Zobaczymy, które rejony Cię blokują – może szafy, komody, inne ustawienie stołu,  zmiana wezgłowia łóżka, lub inne.

Pomyślisz, ale ja mogę to sama, przecież przeczytałam książkę! Niekoniecznie! Zawsze zachęcam do swoich eksperymentów, ale pamiętaj, że ja średnio w roku pracuję nad 50 domami i robię to ponad 20 lat, więc mogę Ci pomóc szybciej i skuteczniej, niż jednokrotnie przeczytana przypadkowa książka

Może Ty też mieszkasz w takim domu, pracujesz w takiej pracy, gdzie łatwo można coś poprawić, by żyć zgodnie z marzeniami. Może żyjesz w domu, który Ci zabiera energię i zawsze masz pod górkę. Dlatego spróbujmy razem zobaczyć, co Cię uwiera a przed wszystkim,  jak to zlikwidować. Szkoda życia na problemy. Wprowadź zmiany i czekaj. A potem żyj  spokojnie tak jak ja. To jest możliwe.

Pełną ofertę, w czym mogę Ci pomóc znajdziesz tutaj
A jeśli masz ochotę zostać ze mną dłużej poszperaj na obu moich blogach i weź co tylko Ci się przyda.

Pozdrawiam Cię cieplutko i działaj!