organizacja przestrzeni i feng shui

Zbliża się rok Wodnego Królika 2023. Jak zapewne wiesz w żaden nowy rok nie wchodzimy z obciążeniami. Nie wprowadzamy starej energii w nowy rok. Tym bardziej, że rok Metalowego Tygrysa był bardzo trudny, agresywny i przełomowy w wielu aspektach. Ogarnij swoją przestrzeń – zrób to natychmiast w nowym roku!

Ja ze swojej strony życzę Ci DOBREGO NOWEGO ROKU i tego, by Twoje mieszkanie, dom, czy firma wspierały Twoje cele pójścia na przód.

Zrób to od razu w 2023, by polepszyć energię w domu

Jakie są rekomendacje konsultanta feng shui na ten czas?

  1. Nie wchodzisz w nowy rok z długami, obciążeniami finansowymi, bałaganem, chaosem, żalem, smutkiem przygnębieniem, brakiem planów. Zrób coś z ty natychmiast!
  2. Przed nowym rokiem chińskim, warto uporządkować przestrzeń, ale jest kilka ALE…

    Nie porządkujesz na razie obszaru CENTRUM, ani obszaru północnego domu tzw. KARIERY.
    Jeśli nie wiesz jak to sprawdzić  tu masz mojego e-booka.

To miejsca, które są pod kontrolą  energii, która  może wprowadzić chaos w Twoje życie, być niekorzystnym punktem przełomowym. Tego nie chcemy. Natomiast jeśli już to musisz zrobić z jakiegoś powodu – zrób to spokojnie, bez spektakularnych porządków, przesuwania mebli czy wbijania nowych gwoździ na nowe obrazy w tych miejscach. Zmiany tutaj możesz zacząć wprowadzać po/od 4 lutego.

Zrób to natychmiast w nowym roku!

Kolejny aspekt dobrego feng shui: Koniecznie zrób porządek przed 4 lutego w obszarze NW nazywanym potocznie Przyjaźni ludzie ponieważ od 4 lutego ten obszar będzie miał najbardziej niekorzystną energię roku 2023, więc jej nie będziemy uaktywniać!

Zwróć także uwagę na obszar SW – zwany  potocznie ZWIAZKI  Uporządkuj je od razu, natychmiast. W 2023 roku w lutym nie ruszaj! Potem możesz i powinnaś:)

Jeśli nie wiesz jak to sprawdzić  tu masz mojego e-booka.

O czym jeszcze warto pamiętać w 2023 roku?

Na pewno o tym, by przyjrzeć się swojemu domowi, czy firmie i sprawdzić, czy konkretne obszary Twojej przestrzeni wspierają Twoje cele, czy ich używasz, czy są w porządku.

I jeszcze jedno!

Już wkrótce tutaj pojawi się e-book na temat  dobrego feng shui w 2023 roku:)

Będziesz mogła też kupić konsultację  dla roku 2023, jeśli jesteś moją klientką, sprawdzimy jednak wcześniej jak wygląda Twój dom po wprowadzeniu konsultacji.

Dla nowych klientek – ta konsultacja będzie immanentną częścią holistycznej  konsultacji feng shui.

Jednym słowem: wchodzimy w nowy rok, wiedząc o swoim domu, w których rejonach nas będzie wspierał, a z których koniecznie trzeba się wycofać. To istota wykorzystania wiedzy feng shui.