gdzie ustawić zdjęcia

Zastanów się, gdzie przechowujesz zdjęcia…  Masz je w komputerze, w komórce,  w archiwum.. Masz ich niezliczoną ilość… Ja tak mam… A Ty? I co dalej? Po co je masz? Po co je TAM masz? Co Ci to daje? NIC?

Dlaczego odpowiedź na to pytanie jest ważna? Bo zdjęcia są energią, wspomnieniami, doświadczeniami,  ludźmi, zamkniętymi w kadr. Tak więc… pytam.. gdzie przechowujesz swoje wspomnienia, doświadczenia, dobre momenty, ludzi…

Czy nie szkoda Ci, tego, że nie masz dostępu do tego, co Cię cieszyło, zbudowało, co dobrego się wydarzyło?

Oczywiście hipotetycznie masz dostęp, ale czy rzeczywiście sięgasz do tej dobrej energii na co dzień? Zdjęcia przechowujesz w przypadkowych miejscach, albo wręcz  nie pamiętasz, gdzie są. Dziś namawiam Cię zmień to – będziesz mieć więcej dobrej energii!

Czy też tak masz, że czasem, kiedy spotykasz się z dziadkami, rodzicami, czy rodziną – ktoś wyjmuje z magicznego pudła zdjęcia i oglądacie, i przywołujecie te dobre momenty, ludzi, którzy odeszli, których już nie ma… ale ciągle są w pamięci i w kadrze!

Obecne czasy to czas przymkniętych, zapomnianych wspomnień. Robimy setki zdjęć, zamykamy to, co dla nas ważne w kadrze, po czym te wspomnienia lądują na zawsze w wirtualnej  szufladzie. Szybko, dużo, natychmiast!

Kiedyś fotografia była dobrem nadzwyczajnym, zdjęcia robiło się od czasu do czasu, teraz to się upowszechniło  i każdy może robić genialne zdjęcia nie doceniając  momentów, ludzi –  to weszło nam w nawyk. Teraz robimy wszystko bez uważności – pstrykamy, klikamy, usuwamy, przechowujemy, zamykamy te momenty w nicości.

Jak przechowywać zdjęcia w domu

A teraz wyobraź sobie taką sytuację… kiedy masz tyle dobrych wspomnień w zdjęciach, ale one są zamknięte, praktycznie ich nie ma. Bo je schowałaś… Dlaczego ograniczasz dobrą energię swoich wspomnień, czemu jej nie wykorzystujesz?

Wróć do zdjęć, weź od nich dobrą energię,
naciesz się znowu tym, co Cię zbudowało

W jaki sposób?

WYCIĄGNIJ NA ŚWIATŁO DZIENNE TE ZDJĘCIA, KTÓRE CIĘ BUDUJĄ, które są ważne, które warto mieć pod ręką. ZAWSZE

Jak ubrać tą dobrą energię w rzeczy, które Cię otaczają?

Zdjęcia – wspomnienia przygotowane dla siebie

Wydrukuj album, kalendarz, wizerunki wielkoformatowe swoich najlepszych zdjęć, swoich wakacji, swoich dzieci, roku 2021, spotkań ze znajomymi, zdjęć rodziców, zdjęć dziadków Możesz również być inspiracją i dobrą energią dla swojej rodziny.

Zdjęcia – wspomnienia przygotowane dla innych

Możesz im wydrukować zdjęcia wnuków, ich własne zdjęcia, podsumowanie roku np. na Święta, Urodziny, imieniny, rocznice.

Podziel się dobrą energią, z tymi których kochasz – zrób im niespodziankę. Zobaczysz jak się ucieszą, sami będą mieć dostęp do swoich wspomnień.

A już wkrótce o tym jak i gdzie w domu umieścić, ustawić, powiesić zdjęcia i dlaczego…