wrzosy w domu

Ruszamy z budowaniem jesiennego hygge w domu: wiesz… ciepło, miło w jesiennych barwach. Jednym z elementów będą na pewno wrzosy. Masz już je w domu? Planujesz kupić? A może na razie nie pamiętasz?

Rośliny w feng shui reprezentują energię drewna – powolnego równomiernego rozwoju. Dobrze się nimi otaczać ponieważ wspierają również wypoczynek, reset, uspokajają i wprowadzają energetykę jin. Z jednej strony dobrze je mieć, z drugiej natomiast, jeśli masz w domu ich nadmiar tzw. “urban jungle” może to wpływać na ciebie zbyt uspokajająco. Jednym słowem – dbamy o równowagę:)

Wrzucam Ci garść inspiracji z moim ulubionym kolorem wrzosowym oczywiście w naturalnych roślinach. Żywe rośliny są nośnikiem dobrej energii w domu…Postaw sobie wrzos w obszarze południa, lub północnego zachodu w tym roku – tam ma najlepiej, wspiera energię dobrego Public Relations, także obszar Twojej kariery i komunikacji… Wrzosy w kolorze białym będą wspierały kierunki zachodnie, a w kolorze zielonym – kierunki wschodnie i południe. Zobacz, w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia, albo po prostu potraktuj wrzos jak ozdobną roślinę i ciesz się jej pięknem.

Działasz ze mną? Działaj / Kupuj… przed nami weekend.

Pora zająć się domem i poprawić w nim harmonię:):):) Ps. a który to obszar jest najlepszy dla wrzosów i jak go zidentyfikować… MASZ TO TUTAJ.