Tydzień dla Domu

Już w najbliższą sobotę 22 maja, rusza TYDZIEŃ DLA DOMU – 8 dni transmisji na żywo. To będzie niezwykłe wydarzenie – kompendium wiedzy, co możesz zrobić, by żyć piękniej, bardziej harmonijnie, zgodnie z sobą, z dobrą energią. 8 dni bezpłatnych spotkań ze specjalistami. Ja będę obecna na tym wydarzeniu dwukrotnie. Pierwszy raz w sobotę 22 maja, o 10 15 w panelu Dom, miejsce do życia – co sprawia, że czujemy się w nim dobrze? A potem w czwartek 27 maja o 12 50 z wykładem Dom, jako centrum zarządzania dobrą energią zdrowia, pracy i relacji. Tu masz PROGRAM tego niezwykłego wydarzenia.

Tydzień dla domu, czyli dom z dobrą energią

Spotkanie ze mną będzie o tym, jak zarządzać przestrzenią, by ta dawała nam dobrą energię. Jestem nieustannie zadziwiona faktem, że mieszkając w pięknym domu, lub mieszkaniu, zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami, w otoczeniu pięknych kolorów, dodatków i dekoracji, możemy czuć, że coś jest nie tak i burzy nasze relacje, zdrowie, czy pracę. Skąd wiem? Pracuję na takich nieruchomościach, poprawiam je, doradzam, konsultuję rzuty przed budową. Co takiego się dzieje, że domowi brakuje FLOW? Co sprawia, że niektóre domy mają dobrą energię, a inne jej nie mają? I najważniejsze, co możemy z tym zrobić… Serdecznie zapraszam.

22 maja o 10 15 w panelu Dom, miejsce do życia – co sprawia, że czujemy się w nim dobrze?
27 maja, w czwartek o 12 50 Dom, jako centrum zarządzania dobrą energią zdrowia, pracy i relacji.

Tydzień dla Domu

TYDZIEŃ DLA DOMU TRWA! Możecie dołączyć tutaj https://www.tydziendladomu.pl/ A ja wrzucam Wam nasze spotkanie z soboty… Kto nie był może zobaczyć:) Zaczynamy na dobre od 26 minuty materiału… i idziemy dalej… Co sprawia, że Twój dom jest twoim domem i czujesz się w nim dobrze?