działka rekreacyjna

Dwie siły budują równowagę i dobrą energię:  jin i jang. To czynniki pasywne w okolicy i czynniki aktywne. Kiedy szukamy działki, zazwyczaj ich nie analizujemy, a to wielki błąd. Czego masz więcej na swojej działce marzeń? A czego potrzebujesz?

To, co aktywne i to, co pasywne buduje harmonię, równowagę i balans – jeśli jest w odpowiednich proporcjach. Sprawdź to na potencjalnej działce, którą chcesz kupić. Jeśli masz za dużo jin, czyli czynnika pasywnego, a więc ciszy, spokoju, cienia, braku dźwięków, braku ludzi – po pewnym czasie Twoje życie może też być pasywne – zbytnio uspokojone, wyciszone, spowolnione. Taka działka jest świetna do wypoczynku, ale czy do Twojego życia? Jak myślisz?

TIP NR 2 (zobacz poprzedni post)

Sprawdź jakość źródła energii na działce, przy czym źródłem energii jest ruch, dźwięk, nasłonecznienie, zacienienie, ukształtowanie terenu i inne aspekty, które wprowadzą aktywność, lub jej brak, nawet ujadający pies sąsiada:)

Jeśli masz za dużo czynnika aktywnego np. drogę, pociąg, kościół, straż pożarną w pobliżu, sklep (jedyny w wiosce),  albo zaczyna się budowa osiedla domów w okolicy Twojej działki –  to  analogicznie będziesz mieć za dużo energii (w okolicy). Feng shui to wpływ okolicy na Ciebie, na pewno na Ciebie zadziała.

Zbyt agresywna energia  będzie na Ciebie wpływała. Możesz się nią umęczyć, denerwować, niecierpliwić, być podirytowana, wybuchowa. I nawet najpiękniejsza działka wówczas straci swoją magię.

Dobre feng shui to balans. Koniecznie przemyśl jakość jin i jang w okolicy: jak wygląda teraz, jak może wyglądać za kilka lat. Jaką energię da Ci Twoja działka? Potrzebujesz Takiej? Chcesz takiej?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, jak kupić działkę w dobrym miejscu i z dobrą energią, a przede wszystkim jak mądrze jej szukać – tu masz E-booka JAK KUPIĆ DZIAŁKĘ MARZEŃ, CZYLI DOBRE FENG SHUI DLA ZDROWIA PIENIĘDZY I ZWIĄZKU – zerknij  TUTAJ.