remont feng shui

Nie wiem, co się dzieje, ale nie mam pomysłu na dalszy remont, który rozpoczęłam. Nie wiem, jak go dalej poprowadzić, nie mam też na to siły. Takie maile trafiają do mojej skrzynki. Powodów może być wiele. Rozwiązań  z użyciem feng shui  – także. Remontujesz się i utknęłaś Co dalej? Już odpowiadam.

Remontujesz (stary) dom? I ciągle coś nie działa? Sama to zauważasz i czujesz?

   Pamięć ścian

Pamięć ścian – to nazwanie historii, która wydarzyła się w tym domu. Warto mimo wszystko oczyścić przestrzeń. Ja to się robi, gdzieś tutaj na blogu mam taki wpis… PAMIĘĆ ŚCIAN, CZYLI UWAŻAJ, KTO TU BYŁ WCZEŚNIEJ. Dodatkowo robimy to PRECYZYJNIE podczas konsultacji feng shui.

Ucieczki i blokady energii

W konsultacji feng shui sprawdzam, jak energia rozprowadza się po Twoim domu: czy jest blokowana, czy ucieka? Bo blokady i ucieczki energii to znak, że sama jej nie masz, bo dom Ci jej nie daje. No pomyśl: skąd Ty masz mieć energię, kiedy Twój dom jej nie zatrzymuje w sobie. Piszę o tym w E- BOOKU 19 MIEJSC, KTÓRE MOŻESZ ZMIENIĆ SAMA.

Brakuje Ci energii wiedzy i mentorów

Brak mentorów to duży błąd  w działaniu i w przestrzeni. Jeśli chodzi o przestrzeń, być może tutaj masz ucieczkę, albo blokadę energii. Jeśli chodzi o działanie – musisz mieć kogoś, kto Cię zainspiruje, pokaże ścieżkę i rozłoży ją na części pierwsze, by remont szedł zdecydowanie szybciej.

Od roku remontuję i ciągle jestem w tym samy miejscu.

W feng shui chodzi o znalezienie najlepszych miejsc samego domu jak i domowników, by je pozytywnie uruchomić. Dodatkowo patrzymy na najlepsze miejsca w 2023 roku. A wszystko pójdzie do przodu. Pamiętasz, które to miejsca? Północ, południe, centrum i południowy zachód. Jak je wyznaczyć masz informacje tutaj – E-BOOK JAK NAJKŁADAĆ SIATKĘ BAGUA. A jak z tymi miejscami postępować w 2023 roku – znajdziesz informację tutaj – E-BOOK FENG SHUI W 2023 ROKU.

5 kluczowych energii w domu

Podstawą harmonijnie ustawionego domu jest wprowadzenie także 5 kluczowych energii: drewna, ognia, ziemi, metalu i wody. Trzeba to zrobić w odniesieniu do kierunków świata, domowników i obszarów domu. Robi się to precyzyjnie w konsultacji feng shui, wprowadzając dekoracje w tych 5 energiach i kolorystykę. Robimy to precyzyjnie dla każdego twojego pomieszczenia w konsultacji feng shui.

Remont w domu – najważniejszy TIP

Remontu nie rozkłada się na lata, bo stracisz pieniądze i energię. Trzeba mieć plan i konsekwentnie go realizować. Inaczej Twój remont stanie się przechodzonym stanem narzeczeńskim, z którego zazwyczaj zostają zgliszcza.

Jakie 3 problemy masz TERAZ w swoim domu?
Z czym sobie nie radzisz?
Czy rozwiążesz je sama?
RUSZ PO NOWE ZE MNĄ!

ILE WARTA JEST DLA CIEBIE ZMIANA? NOWY ZWIĄZEK? PRACA? NOWY DOM?
HARMONIJNE ŻYCIE, LUB PROSPERUJĄCA FIRMA?

KONTAKT
Telefon:  78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl

ILE ZAINWESTUJESZ W KONSULTACJĘ FENG SHUI?

Każda konsultacja wyceniana jest indywidualnie. Jej cena zależy od wielu czynników m.in. od tego:
**czego potrzebujesz,
**na jakim etapie budowy, czy aranżacji jest dom, firma, lub mieszkanie.

Są domy w budowie, przed budową, domy już urządzone, domy bez swojego stylu, domy przed przeprowadzką. Podobnie mieszkania, lub firmy.

W celu przygotowania wyceny, proszę o przesłanie następujących informacji, w zależności od tego, nad czym będziemy pracować:

  • rzutu przestrzeni
  • kilku poglądowych zdjęć wnętrza, zewnętrza
  • w jakim mieście znajduje się dom, mieszkanie, lub firma, działka
  • ile metrów liczy powierzchnia,
  • ile osób ją zamieszkuje, lub w niej pracuje,
  • adresu nieruchomości, by sprawdzić jej położenie na mapach

KONTAKT
Telefon:  78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl