feng shui 2024 i postanowienia

Dzień dobry w Nowym 2024 Roku. Dziś tematem są postanowienia noworoczne i feng shui. Jaki będzie ten 2024 ? Na pewno pełen wyzwań, nierówny i z koniecznością zadbania o siebie… może nawet bardziej niż w 2023.
W wykresie urodzeniowym roku pojawiają się dwie energie w cyklu kontrolnym: drzewo jang i ziemia jang.
Każda z nich silna, więc i opór, który stworzą w 2024 roku może dać nam się we znaki.

Masz postanowienia noworoczne na początku roku? Jeśli tak… pobądź z nimi jeszcze trochę, przyjrzyj się im. Czy są Twoje… A może Facebooka, czy Instagrama? Bo wszyscy takie obecnie mają… BĄDŹ SOBĄ! A na początek zaplanuj konkretne kroki i podziel je na mniejsze kawałki a potem spójrz analitycznie na swój dom, mieszkanie, lub firmę.

Postanowienia noworoczne i feng shui

Dlaczego pytam o postanowienia? W kalendarzu chińskim styczeń nie jest pierwszym miesiącem roku… zapewne wiesz.
Z energetyczną realizacją postanowień ruszasz dopiero po 4 lutego. Teraz się organizujesz, porządkujesz i przypatrujesz temu, co dla Ciebie ważne…

Jak realizować postanowienia noworoczne zgodnie z feng shui

Żeby pracować nad realizacją celów ze wsparciem feng shui – musisz wiedzieć, czego konkretnie chcesz, czego potrzebujesz. Im konkretniej tym lepiej. Dlaczego? Ponieważ sprawdzamy, jak wyglądają poszczególne obszary Twojego domu, mieszkania, lub firmy w kontekście tych postanowień.

Czy aby nie masz przyblokowanej przestrzeni, czy aby zasilająca Twoje cele energia gdzieś Ci nie ucieka. I najważniejsze… W 2024 będzie tutaj na blogu mowa o tym, które rejony domu wzmacniać, a które czym prędzej opuścić. Ale możesz też popracować ze mną 1:1: działamy i wprowadzamy zmiany od razu. A Ty od razu idziesz do przodu. Zapraszam Cię do konsultacji feng shui Twojego domu i Twoich celów w 2024 roku

Będziesz ze mną i dobrym feng shui w tym nowym roku roku? Będzie mi bardzo miło dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, by było Ci lepiej, lżej i byś wiedziała, który kierunek obrać, który jest dla Ciebie właściwy. Zarówno w domu jak i w życiu.
I co najważniejsze: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!