Rok Smoka 2024

O co chodzi z tym energiami Roku? Feng shui to wszystko co nas otacza, a więc na nas wpływa. Jeśli jesteś osobą świadomą potrafisz to wykorzystać do swoich celów. Szukasz więc mieszkania,  lub domu w okolicy, która zbuduje Ci spokój, lub ruch – w zależności od tego, czego potrzebujesz. Jeśli natomiast masz problem do rozwiązania na tu i teraz – wykorzystujesz energie roku czyli feng shui w 2024 -krótkoterminowe.

W pierwszej wersji – aranżujesz swoje mieszkanie również zgodnie z tym, czego potrzebujesz. Wprowadzasz więc do domu żywioły,  dekoracje, kolory ustawienia, które znowu dadzą Ci spokój, lub ruch – w zależności od tego, czego potrzebujesz.

Ruch potrzebny jest do pracy, do zarabiania pieniędzy do sięgania po swoje. Spokój jest Ci potrzebny do równowagi, wypoczynku – by będąc wypoczętą sięgnąć znowu po ruch. To istota życia – Tai chi.

Feng shui w 2024, czyli działamy tu i teraz

I są jeszcze wpływy konkretnego roku – czyli feng shui krótkoterminowe. W praktyce/w domu oznacza to wykorzystanie konkretnych miejsc dla realizacji Twoich celów. Ale też wycofanie się z miejsc, gdzie czujesz, że masz pod górkę. Albo nie wystawianie się na osłabnie zdrowia, relacji czy finansów. To właśnie wpływy roku i ich wykorzystanie.

Feng shui można rozgraniczyć na to długoterminowe i krótkoterminowe. Krótkoterminowe to – to co dzieje się tu i teraz. Czyli jeśli potrzebujesz czegoś tu i teraz – pracujesz właśnie z tym feng shui.

Chcesz popracować ze mną? Wesprzeć jakiś cel, który Jest Ci bliski? Ustawić mieszkanie tak, by dawało Ci optimum energii do realizacji Twojego najwyższego Ja. Zapraszam do współpracy.

****
KONSULTACJE FENG SHUI:
jak urządzić dom, mieszkanie z dobrą energią
złe samopoczucie w domu
brak energii
budowa domu, zakup działki, ocena rzutu domu
aranżacja nowego domu
lifting domu i mieszkania
zakup domu i mieszkania
zmiany w domu po rozwodzie, po rozstaniu
zastoje, utknięcia, blokady
inne problemy w Twoim miejscu do życia

ZADZWOŃ/ NAPISZ DO MNIE