feng shui po rozwodzie

Jesteś po rozwodzie? A może ciągle szukasz swojej drugiej połówki? Sprawdź, czy możesz to szukanie wspierać w swoim domu? Jak? Mam dla Ciebie kilka wskazówek, Sprawdź JAK TAM MASZ i zobacz, czy możesz coś poprawić. Pamiętaj… tylko zmiany powodują zmiany. Jesteś po rozwodzie i feng shui może Cię tutaj wspierać.

Jeśli jesteś po rozwodzie, być może potrzebujesz też dojść do siebie, poukładać się z z sobą.

A poniżej masz obszary, które warto poprawić, lub sprawdzić, także po rozwodzie. Wspierają one dobre relacje w 2023 roku.

  1. Czasem potrzebujesz, by odżałować stratę po rozwodzie, bez względu na to, po czyjej stronie leży wina. Daj sobie czas. Poukładaj najpierw to wszystko w głowie. A kiedy będziesz już gotowa by ruszyć do przodu przejdź dalej
  2. Zmień rzeczy wokół siebie, by nie tkwić w energii przeszłości. Pierwszym krokiem po rozwodzie powinny być zmiany w sypialni. Koniecznie wymień materac i urządź ją od nowa, na tyle na ile możesz. Pamiętaj to co masz w domu, nie służyło Twojej relacji, bo gdyby ją wspierało sprawy potoczyłyby się inaczej. Zmień więc to, co Cię otacza, by dało Ci siłę do nowego życia.
  3. Uruchom w domu obszary, które Cię wspierają, albo wspierają  pojawienie się nowej relacji:
  4. W 2023 roku uporządkuj obszar południowego zachodu – to obszar kobiecy i wspierający relacje
  5. Zrób porządek w centrum swojego domu. To miejsce, które ma obecnie mocny potencjał relacyjny
  6. I oczywiście  w 2023 przyda się też przyjrzenie się obszarowi północy – tu masz energię  wspierającą nowy początek, ale również doprowadzającą sprawy do końca

Zapraszam Cię do profesjonalnej konsultacji feng shui Twojego domu lub mieszkania po rozwodzie. Wyczyścimy je energetycznie i uruchomimy wspierające działanie Twojej przestrzeni.

Zerknij tutaj, feng shui po rozwodzie KONSULTACJI FENG SHUI SWOJEGO DOMU

Tu masz namiar na KONSULTACJE FENG SHUI