feng shui w mieszkaniu

Dziś o tym jak poprawić feng shui w mieszkaniu. Jeśli czujesz, że coś nie działa w Twoim domu, a zatem w w Twoim życiu – ZRÓB TO SAMA. Ale też z moją pomocą! Nowa ścieżka zawsze zaczyna się od pierwszego kroku. Od czegoś trzeba zacząć. Przejdź po swoim domu przez wszystkie 19 miejsc, które wybrałam dla Ciebie: sprawdź je i popraw. Zapewniam Cię, że jakość energii w Twoim domu diametralnie się zmieni. A jakość energii w domu, wspiera przecież Twoją osobistą energię i energię Twojej rodziny.

MOJE POCZĄTKI I FENG SHUI

Ja też kiedyś zaczynałam:) Tak, tak! Było to w połowie lat 90-tych. Mój pierwszy kontakt z feng shui to książka, którą kupiłam i niewiele z niej rozumiałam – była to metafizyka w najczystszej postaci:) Teraz oczywiście jest inaczej. ALE… NIE ODPUŚCIŁAM!

Okazało się, że w mojej dzielnicy jest spotkanie z ekspertem feng shui. Pamiętam to spotkanie:) Był na nim ekspert feng shui… i ja:) Tylko ja:) Na spotkaniu byłam jedyna:) ALE NIE ODPUŚCIŁAM! I…

Zaprosiłam konsultanta do domu. Wizyta trwała chyba dwie godziny. Dostałam kilka kartek ze szkolnego zeszytu, kilka rekomendacji…. I wówczas pomyślałam, że ja to będę robić zawodowo… ALE Z MEGA JAKOŚCIĄ, zaangażowaniem, szczegółowo i nie zostawię klientki z kilkoma kartkami.

Tak na marginesie, moja praca licencyjna na AKADEMII FENG SHUI WE WROCŁAWIU na temat mojej kawalerki liczyła 50 stron, a były to wczesne lata 2000. Potem przyszli inni nauczyciele. I tak trwam w poprawianiu domów i kształceniu się, zresztą na pewno obserwujesz to tutaj i na moich mediach społecznościowych.

DLACZEGO PISZĘ, JAK ZACZYNAŁAM Z FENG SHUI…

Hmmm…. dlatego, że jeśli to jeszcze czytasz… MASZ W TYM MIEJSCU wszystko… moje doświadczenie, wiedzę, historię. I mojego e-booka “19 miejsc, które możesz zmienić sama i natychmiast poprawić feng shui”. Jeśli masz potrzebę wystarczy tylko sięgnąć, po wiedzę jak poprawić feng shui w mieszkaniu…
Tu masz też INNE MOJE E-BOOKI
Zrób to od razu!

19 miejsc, które możesz zmienić sama i natychmiast poprawić feng shui

E-book feng shui :
19 miejsc, które możesz zmienić sama i natychmiast poczuć się lepiej
Format PDF (33 strony)

Feng shui w domu e-book
19 miejsc, które możesz zmienić sama i natychmiast poczuć się lepiej

I jeszcze inne przydatne e-booki,
jak poprawić feng shui w mieszkaniu

Tu masz INNE MOJE E-BOOKI

Jeśli potrzebujesz wsparcia, by poprawić feng shui w mieszkaniu i w domu, albo zbudować, lub przeorganizować SWÓJ DOM I ŻYCIE i ruszyć z impetem – koniecznie się ze mną skontaktuj:
KONSULTACJE DOMÓW/MIESZKAŃ/ FIRM:
KONTAKT: feng-shui@home.pl
TEL. 78 44 47 239