Metamorfoza wnętrza

Po takich mailach serce rośnie i chce się  pracować.. metamorfoza wnętrza… to ona jest sprawcą mojego dobrego humoru…Serdecznie dziękuję:):):)

„Bardzo dziękuję za wszystkie liczne porady, mój pokój jest zupełnie inny, nowy, świeży i taki jak chciałam. Dziękuję też za to, że pokazała mi Pani tylko możliwości natomiast decyzje musiałam podejmować sama, uwierzyłam we własne możliwości, z Pani pomocą wydobyłam z siebie to, co wydawało mi się niemożliwe do wydobycia.

Brakowało mi tego impulsu do działania, zobaczyłam że jest mnóstwo kombinacji i nie trzeba się tego bać, można się tym bawić. Miałam pomieszane style i sama nie wiedziałam czego potrzebuję, bardzo potrzebowałam tej zmiany, zmiany zewnętrza a następnie uporządkowanie wnętrza. Dalej nad tym pracuję, ale teraz już wiem jak.

Najbardziej potrzebowałam fotela, to był strzał w 10, to jest moje ulubione miejsce do czytania, na nim odpoczywam, kontempluję, uwielbiam go. Dzięki Pani uwierzyłam, że są ludzie którzy robią coś z pasją i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi a nie tylko dla wielkich pieniędzy, to pomogło mi pozytywnie myśleć i znalazłam inne takie osoby. Jest to bardzo przyjemne, kiedy spotyka się na swojej drodze takich ludzi . Odcięłam się też od tych, którzy myślą w inny sposób.

Pozdrawiam