plan domu

Czy warto wydać oszczędności życia na mieszkanie, lub dom o nieregularnych kształtach? Czy warto kupować i budować domy o nieregularnym kształcie? Czy warto kupować mieszkania w kształcie litery L lub T? Dlaczego tak/nie? Dziś okiem feng shui przyglądam się tematowi: nieregularny kształt domu i mieszkania.

Zasadniczo nie zwracamy/cie uwagi na rzuty – takie są moje obserwacje ze spotkań z klientkami. Kupujemy, lub mieszkamy w miejscach, które wpadły nam w oko, jeśli chodzi o okolicę, cenę, lub promocje. Z punktu widzenia feng shui to duży błąd.

Rzut naszej przestrzeni to mapa, która pokazuje, jak się poukładać w tej przestrzeni. Chodzi tu o organizację przestrzeni, przechowywanie, ale też po prostu funkcjonalne ustawienie przestrzeni. Najłatwiej to przecież zrobić na papierze, a nie cały czas szurać meblami i szukać optymalnych rozwiązań – bo tak robicie:)

Regularne rzuty są jednym z ważniejszych aspektów przestrzeni. Są znakiem, że regularność, harmonia i balans będzie naszym udziałem. Wszelkie duże nieregularności to znak, że w najbliższym otoczeniu energia nie krąży harmonijnie.

Nieregularny kształt domu i mieszkania

Tu masz namiar na moją OFERTĘ https://www.studiofengshui.pl/profesj…
Tu masz moje E_BOOKI https://www.studiofengshui.pl/sklep/
Tu masz e-booka SIATKA BAGUA https://www.studiofengshui.pl/e-book-

Jeśli potrzebujesz wsparcia, by przeorganizować SWÓJ DOM I ŻYCIE i ruszyć z impetem – koniecznie się ze mną skontaktuj: KONSULTACJE DOMÓW/MIESZKAŃ/ FIRM:

KONTAKT: feng-shui@home.pl TEL. 78 44 47 239
BLOG: http://www.studiofengshui.pl/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/gabriela_fe
FACEBOOK: https://www.facebook.com/domnadobre/
Pinterest https://pl.pinterest.com/domnadobre/