feng shui w mieszkaniu

Chińska mądrość  mówi: “Przestaw 27 rzeczy  a poprawisz feng shui swojego domu”. Ja dopowiadam – istotnie jest to możliwe, ponieważ odblokowujesz  miejsca do tej pory zablokowane. A zapewne wiesz, co się dzieje, jeśli masz zablokowany związek, finanse, czy karierę… Potrzebujesz odblokować?

Medytacja, czego potrzebuje Twój dom


Zapraszam Cię do krótkiej medytacji na temat swojego domu:

Zamknij oczy i w myślach pochodź po swoim domu, spokojnie poprzyglądaj się kolorom, rzeczom, ustawieniom…

Jeśli masz problem z medytacją zrób to na żywo

A teraz zastanów się: gdzie masz blokady, które miejsca wołają o troskę, porządek, zmianę…

Zrób listę 27 rzeczy i zmieniaj!

Daj sobie na to tydzień, dwa miesiąc…

A potem zobacz, co się wydarzyło…

Jeśli Ci się nie układa w życiu, zrób coś inaczej, na odwrót, spróbuj czegoś, czego jeszcze nie robiłaś. Będziesz miała efekty, których jeszcze nie miałaś.

Z maila mojej klientki:

“Tak, więc raz jeszcze bardzo dziękuję za potraktowanie mojej sprawy priorytetowo – byłam w kompletnej rozsypce. Działania, które mi Pani zaproponowała moim zdaniem były bardzo trafione.

Zajęłam się porządkowaniem, przestawianiem – a ja to akurat lubię:) Z jednej strony odrywając się od rzeczywistości, mając poczucie, że porządkuje swoje życie, z drugiej wierząc, że przyniesie mi to zmiany.

Cała “magia” sytuacji była w tym, że trafiłam na “happy days”? – nie wiem czy nie pomyliłam nazwy. Wprowadziłam sporo zmian, część nadal wprowadzam.

Jak chodzi o łazienkę – wprowadziłam 100% zasugerowanych przez Panią zmian. To moja najważniejsza strefa, stąd dużo jej poświęciłam i dbam, aby zawsze było w niej ładnie i panował porządek.

Odsłoniłam okna w całym mieszkaniu – niesamowite jak od razu lepiej mi się tu “żyje” – zwłaszcza, że teraz cały czas siedzę w domu.

Stół – potrzebny zarówno do pracy w domu jak i mam wrażenie takie wspólne miejsce, gdzie zaczęliśmy razem z synkiem jeść wszelkie posiłki – taka namiastka rodzinnego klimatu, który pamiętam z rodzinnego domu i który nieprzerwanie w mojej rodzinie funkcjonuje.

Generalnie – czuję, że jestem troszkę silniejsza chyba – nie wiem, czy można powiedzieć, czy mieszkanie mnie wspiera, czy zmiany, czy radość z tego, że mogłam zrobić coś co ma “poprawić” moje życie.

Nikt oprócz Ciebie nie ma Takiej sprawczości jak TY! Powiem Ci, co masz zrobić… a Ty zrób! Zawsze będziesz dalej w rozwiązaniu swojego problemu.

Z mojego kanału MINI Feng Shui

Nie czujesz się najlepiej
w swoim życiu i domu?

Czujesz blokadę, brak poczucia sprawczości?
Potrzebujesz rozwiązać problem w domu z mężem, pracą, brakiem partnera?
Potrzebujesz spokoju w swoim domu?
Potrzebujesz energii w domu?
Jeśli potrzebujesz wsparcia, by przeorganizować swój dom i ruszyć z impetem – koniecznie się ze mną skontaktuj:
KONSULTACJE DOMÓW/MIESZKAŃ/FIRM: KONTAKT: feng-shui@home.pl TEL. 78 44 47 239 BLOG:
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/gabriela.wa…
FACEBOOK: https://www.facebook.com/domnadobre/
YOUTUBE https://tiny.pl/tb6gc