Dziś napiszę o jednej z moich najlepszych inwestycji w życiu, jaką jest mój dom i znajomość mojego domu. Jako ekspert Feng Shui znam go na wylot, znam  mocne strony domu i wiem jak ograć te nie najmocniejsze. Samo studiowanie licznych przypadków moich klientów, studentów, a przede wszystkim swoje własne doświadczenia dają wiedzę, co w domu może działać, a czego na pewno się wystrzegać, by dom mnie wspierał, a nie utrudniał życia.

Co daje analiza swojego domu, jakie ma znaczenie?

Zaangażowanie w dom – to moje miejsce, najlepsze miejsce, jakie mam, więc chcę o nie zadbać, najlepiej jak potrafię. To moje miejsce i od tego miejsca zależy jak będę w życiu funkcjonować, jak będzie mi się układać.

Uporządkowanie domu – segregację rzeczy ważnych i nieważnych, segregację wartości dla mnie istotnych, by się dalej rozwijać.

Odcięcie się od przeszłości  – porządkuję dom wyrzucam to, co mi nie służyło.

Wiem, co może blokować mój związek, brak związku, zdrowie, kontakty z rodziną z dziećmi, finanse. Jestem świadoma tego, co blokuje moje szczęście, powodzenie, dobrobyt, rozwój i to zmieniam.

Wiem dlaczego nie lubię swojego domu, mieszkania i natychmiast wprowadzam zmiany.

Oszczędzam  pieniądze związane z nietrafnym wyborem mieszkania, domu, lokalizacji firmy.

Aranżuję dom, mieszkanie tak, by wyciągnąć z niego maksimum korzyści finansowych i tych związanych z relacjami z ludźmi.

Wiem, co w domu należy zmienić, by żyło się lepiej i by w życiu pojawiały się możliwości finansowe, możliwości związane ze związkiem i jego rozwojem.

Konsultacja Feng Shui wprowadza zmiany, a konsultant nad nimi czuwa:

  • Daje inspirację do natychmiastowego działania
  • Wskazuje błędy i podsuwa rozwiązania tych błędów
  • Pozwala ruszyć do przodu
  • Daje energię do działania, bo decyzja na zmiany uruchamia proces twórczy

Wyobraź sobie, że czytasz ten tekst… Ale też wyobraź sobie, że działasz: zmieniasz, wprowadzasz nowe kolory, ustawienia, tkaniny, wizerunki, dodatki. Twoje mieszkanie wygląda jak całkiem nowe… Ja to uwielbiam:)

Czy ekspertyzy Feng Shui są skuteczne? Zobacz tutaj:

http://www.studiofengshui.pl/czy-feng-shui-jest-skuteczne/

Kiedy warto zrobić konsultację Feng Shui?

http://www.studiofengshui.pl/oferta/

Pamiętaj tylko zmiany powodują zmiany:)

Mój telefon 78 44 47 239
Mój mail: feng-shui@home.pl

Foto: www.pinterest.com