W 2017 roku kilka miejsc w domu może nas szczególnie wspierać w realizacji naszych celów. Są też takie, w których będziemy mieli pod górkę.

Aspekt czasowy feng shui wskazuje na obszary, a precyzyjniej sektory kompasowe, które mają potencjał lepszy i gorszy. Te gorsze miejsca mogą nam utrudniać pracę, pójście do przodu, awans, mogą nas blokować lub sprawiać, że będziemy żyć w chaosie, pisałam o tym tutaj.

Aspekt czasowy feng shui, tzw. gwiazdy roczne wskazują na miejsca najkorzystniejsze w domu lub firmie. Ja u siebie wykorzystuję kilka z nich i mam od początku roku naprawdę ogromne przyśpieszenie.

Które miejsca uporządkować?

Południowy wschód – to obszar związany z promocją i szczęśliwymi wydarzeniami. To sektor ogólnie pojętego dobrobytu. To miejsce wspierające profity w inwestycjach i biznesie. Używając, aktywizując ten sektor możesz mieć więcej ruchu w tym roku, zarówno w domu jak i w pracy. To miejsce świetnie wspiera Twój PR i rozpoznawalność.

Północ – to obszar w tym roku , który wspiera pozycję, autorytet i liderowanie. Koniecznie zrób tam porządek. To miejsce będzie wspierało Twoje dobre pomysły i pracowało na dobry Public relations. Być może zostaniesz liderem, przywódcą, lub zaczniesz wspinać się po drabinie korporacyjnej.

Północny wschód – to miejsce, które może dodawać Ci w 2017 atrakcyjności i zwiększyć prawdopodobieństwo romansów. Przydaje się w kontaktach biznesowych. To także miejsce które będzie wspierało Twoje postępy w nauce, kształceniu się.

Wschód  – to obszar, który wspiera finanse i dobrobyt. Tutaj warto ustawić remedia z obszaru Yang telewizja, woda, wiatrak radio, legowisko psa lub inne aktywne aspekty.

Ps. Jeśli coś Ci w życiu nie idzie, masz pod górkę, możemy razem sprawdzić zarówno obszary korzystne i niekorzystne w Twoim domu. Być może warto zobaczyć, co szkodzi Ci, by ruszyć do przodu. Zobacz, czego potrzebuję do konsultacji i napisz do mnie lub zadzwoń, a przygotuję ofertę dla Twojego domu, mieszkania, lub firmy.