Czasem w naszych domach czujemy się źle. I nie wynika to z aranżacji wnętrza a problemów pomiędzy domownikami, które nieświadomie się powiększają. Jak czuję się, jako kobieta we własnym domu? Silna? Słaba? Niewidoczna? Tylko matka, czasem żona? Dlaczego czasem czujemy się w tym najważniejszym miejscu, jakim jest dom, słabe? Co warto wzmocnić? Jak wzmocnić swoją kobiecość w 2019 roku z pomocą feng shui?

Podstawowym pytaniem, które warto sobie zadać w takiej sytuacji  jest „w jakim konkretnie obszarze czuję się słaba? Co konkretnie kuleje? Czego nie mam, a potrzebuję mieć? Co oddałam innym domownikom, by im było lepiej, a ja nie czuję się z tym dobrze. I najgorsze to, że nikt o tym nie wie.

Z drugiej jednak strony identyfikując te kwestie, które mnie osłabiają trzeba zastanowić się, co mam, jaka jestem, co mogłabym wzmocnić w sobie, by moja kobiecość była w równowadze z energią męską w moim domu.

Co powinnam robić częściej?

Zastanów w się, w czym czujesz się słaba, czego nie robisz a chciałabyś? Więcej decyzyjności? Więcej racji? Więcej atencji? Więcej czasu dla siebie? Więcej hobby? Więcej wyjść z domu? Więcej ruchu? Więcej spokoju?

Moim zdaniem wszystko, co w życiu robimy, co w życiu się dzieje, jest kwestią dobrej, lub złej komunikacji. Dlatego też komunikacja przede wszystkim.

Rozmowa,  duży stół a na nim priorytety, potrzeby, marzenia – kwestie, którymi tak naprawdę warto dzielić się z najbliższymi każdego dnia. Trzeba mieć jednak do tego miejsce i czas.

Słabsza, bądź słaba pozycja kobiety w domu to znak, że mężczyzna ma częściej rację, lub daję mu przyzwolenie by miał rację, częściej bierze odpowiedzialność za różne kwestie, zarządza i podejmuje ostateczne decyzje.

A gdybyś Ty zaczęła brać odpowiedzialność za siebie, swoje potrzeby, potrzeby dzieci, decydowała częściej, bardziej, z większą pewnością siebie?

Wiesz jak to jest, kiedy czegoś nie trenujemy, to ten obszar zanika. Tak zanika Twoja pewność siebie, Twoje poczucie kobiecości, bezpieczeństwa, siebie.

W regularnej konsultacji feng shui bierze się pod uwagę wiele kwestii poprawiających obszar kobiecy, pewność siebie, relacje, decyzyjność.  Jeśli masz potrzebę gruntownej zmiany zachęcam Cię do współpracy.

Konsultację zamów TUTAJ

Jeśli potrzebujesz wsparcia posłuchaj na początek  tego video…