aranżacja feng shui

Jak nakładać siatkę bagua…to jedno z podstawowych pytań, które do mnie trafiają. W feng shui siatka bagua jest mapą energii, rozkładem energii w domu, określeniem parametrów konkretnych obszarów w domu. Siatkę bagua wykorzystuje się jako narzędzie podstawowe, narzędzie do oceny potencjału domu, a także do oceny roku 2020 i wielu innych aspektów.

Jak nakładać siatkę bagua?

Gdzie mam w końcu te finanse?

Jako konsultant feng shui powiem Ci, że nic w feng shui nie jest jednoznaczne, a wszystko bada się w kontekście problemu, który chcesz rozwiązać. Opinie dotyczące feng shui mogą się powtarzać i być skrajnie różne i to jest ok. Nie bez powodu zgłębiam tą wiedzę ponad 25 lat:)

To podobnie jak z operacją serca… nie ma czegoś takiego jak operacja serca per se – powody dla których serce będzie operowane mogą być różne, dlatego to precyzyjne zastosowanie narzędzi i doświadczenie lekarza daje spektakularny wynik.

Owszem możesz poczytać w internecie jak się operuje i sama sobie zrobić operację… ale ręczę, że efekt może być całkiem inny, niż się spodziewasz.

Inne podejście nałożenie siatki zgodnie z obszarem kariery/wiedzy, czy przyjaznych ludzi nie jest profesjonalne i może nie przynieść pożądanych skutków. Bo z jakiego powodu miałoby przynieść, jeśli nie znasz kompasu, a sama energia przecież związana jest okolicą, stronami świata, a więc z kompasem. Takie podejście do tematu pojawiło się w wersji uproszczonej w latach 90-tych, by łatwiej zrozumieć koncept dobrego feng shui i nie było promowane przez specjalistów tej wiedzy i nigdy nie będzie.

Jak nakładać siatkę bagua właściwie?

E-BOOK „SIATKA BAGUA . 3 SPOSOBY NAKŁADANIA
KUP TERAZ!
O E-booku:
E-book „Siatka bagua mapa energii w Twoim domu” jest praktycznym poradnikiem nakładania siatki.

Siatkę bagua  – 8 chińskich trygramów w  uproszczonej formie graficznej, wykorzystuje się jako narzędzie podstawowe do oceny potencjału domu,
a także do oceny energii w poszczególnych latach.

Po co Ci  siatka bagua? Przede wszystkim do sprawdzenia, co możesz zrobić na podstawowym poziomie feng shui sam/sama. Możesz więc wyznaczyć konkretne obszary i sprawdzić, jak dom, czy mieszkanie Cię wspiera. I czy w ogóle Cię wspiera. Z pomocą siatki możesz je poprawić, tym samym poprawiając aspekty swojego życia. Możesz też zlokalizować blokady w Twoim domu i okolicy i  je usunąć.

Po co to robimy? By energia w Twoim domu płynęła harmonijnie. Harmonijna energia w domu – to harmonia w Twoim życiu – lepsze zdrowie, praca, kariera, czy związki.

KUP TERAZ!

ZRÓB TO OD RAZU,
NIE KOMBINUJ SAMA,
SZKODA CZASU!
KONTAKT