działka na sprzedaż i feng shui

Czy każda działka musi mieć ogród od południa i wejście od północy? Szacuję, że 90 procent klientów, którzy szukają działki, szuka takiej z wejściem od północy i ogrodem od południa. A przecież w 90 procentach przypadków nie ma nas w tym czasie w domu, kiedy słońce operuje na tym kierunku. Więc po co nam to standardowe rozwiązanie? Może pomyśleć bardziej funkcjonalnie?

Jeśli analizujemy działkę przez pryzmat dobrego feng shui, sprawa wygląda inaczej. Działka a potem dom, powinien być ustawiony na najkorzystniejsze kierunki i obszary właściciela domu – tzw. żywiciela rodziny.

Takie ustawienie pozwoli wspierać  finanse, relacje, współpracę z ludźmi, czy stabilizację domu. Jest to niezwykle ważne ponieważ tym sposobem możemy wprowadzić kolejną jakość, która będzie budowała harmonię w domu.

By w 100  procentach wykorzystać potencjał działki i mieć kompas, jak szukać tej idealnej dla nas, warto ten czynnik wziąć pod uwagę i wziąć go, jako jeden z kluczowych. Podstawą oczywiście jest okolica i jej jakość. Możesz ocenić ją TUTAJ.

Sama mieszkałam w wielu lokalizacjach i wiem, że te zwrócone na moje dobre kierunki z drzwiami wejściowymi w moim korzystnym obszarze, dały mi/wspierały zdecydowanie więcej pieniędzy, lepszą pracę i kontakty z ludźmi, generalnie rozwój i stabilizację, także finansową.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ w domu szukamy miejsc, które bezpośrednio związane są z naszą energią i dodajemy tym miejscom ruchu, przepływu, wzmacniając potencjał domu i swój.

Jak ustalić najlepsze skierowanie działki, a potem domu, który wspiera  finanse, relacje, kontakty z ludźmi, czy zdrowie znajdziesz  TUTAJ

Zapraszam Cię też na lajwy “Jak kupić działkę w dobrym miejscu, z dobrą energią” TUTAJ.