Czy Tobie też zdarza się, że utknęłaś i robisz wszystko… a nie działa… Dziś o tym w moim nowym wideo. Oprócz poprawienia feng shui w domu, feng shui w mieszkaniu, pracy, czy biznesie – zachęcam Cię  – zatrzymaj się  w tym codziennym biegu i zobacz gdzie nie masz energii… i masz brak harmonii.

Bo energia to ruch, flow, życie….

Feng shui to najprościej rzecz ujmując harmonia we wnętrzach, która przekłada się na harmonię w życiu. Jeśli masz harmonijne wnętrza wówczas zasila Cię energia harmonii i nigdy już nie powiesz,że utknęłaś, masz mało energii, lub czujesz, że coś jest nie tak… choć nie wiesz co.Czasem możesz szukać i znaleźć. Ale uwaga czasem kiedy to przestrzeń zabiera Ci energię może nie być tak łatwo. Ja zawsze mówię próbuj sama, ale kiedy jesteś zdecydowana na zmianę daj poprowadzić się specjaliście.

To tak, jakbyś chciała ściąć włosy i mieć nową, świetną fryzurę i była pewna, że zrobisz to doskonale sama, bo oglądałaś YouTube. Tak masz rację zrobisz… ale czy to zadziała i będzie świetne? Tu nie potwierdzam:)

Być może możesz poprowadzić się sama i rozwiązać TEN problem mając wgląd w siebie, być może potrzebujesz specjalisty… Zobacz wideo, zdecyduj sama ALE zadziałaj.

Popraw energię w najbliższej przestrzeni – tej fizyczne lub mentalnej – popracuj nad jej przepływem… a wszystko wróci do naturalnego stanu… harmonii w Tobie i harmonii we wnętrzach. Zasady feng shui w domu, czy mieszkaniu to nowa perspektywa, która przełoży się na Twój sukces: bogactwo, związek, miłość, karierę.

Profesjonalną konsultację feng shui zamów TUTAJ.