Jak kupić działkę w dobrym miejscu, z dobrą energią. E-book dla tych, którzy chcą wybudować szczęśliwy dom!

Właśnie masz przed sobą prawdopodobnie jedyny, tak kompleksowy podręcznik, jak kupować działkę, w dobrym miejscu. Jako wieloletni ekspert feng shui napisałam e-booka “Jak kupić działkę w dobrym miejscu, z dobrą energią. E-book dla tych, którzy chcą wybudować szczęśliwy dom!“, w odpowiedzi na liczne zapytania: jak dobrze kupić działkę, na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać, jak nie stracić pieniędzy. O to pyta mnie każdy, kto planuje zakup.

Działki na sprzedaż – jest ich mnóstwo!
Ale ty potrzebujesz fachowej wiedzy:
“Jak kupić działkę w dobrym miejscu, z dobrą energią”

E-book, jak kupić działkę ma tytuł „JAK KUPIĆ DZIAŁKĘ MARZEŃ, CZYLI DOBRE FENG SHUI DLA ZDROWIA PIENIĘDZY I ZWIĄZKU”. To aspekty, na które zwracam szczególną uwagę. Jest unikalnym zbiorem kroków, które musisz podjąć, pytań, na które musisz odpowiedzieć i aspektów, które koniecznie musisz sprawdzić.

Rozważnie kupiona działka będzie wspierała dobrą energię Twojej Rodziny i Twojego przyszłego domu. O tym piszę w I części opracowania. Jeśli jeszcze nie znasz tego teksu “Działka na sprzedaż z dobrą energią. Jak kupić i nie stracić pieniędzy?” Koniecznie teraz się zatrzymaj!

Druga część e-booka to dopasowanie Twojej rodziny do konkretnej, znalezionej działki i sprawdzenie, na ile jest kompatybilna z domownikami, a szczególnie z Panem i Panią DOMU.

Tu masz kolejny tekst związany z działką Twoich marzeń, czyli tak naprawdę domem, który będzie WAS wspierał “Działka budowlana, czy rekreacyjna? Jakiej potrzebujesz dla swojej Rodziny?”.

E-book nie jest kompendium wiedzy prawnej, bo nie taki jest jego cel. To z łatwością znajdziesz w internecie.

Użyj tej książki po to, aby źle nie zainwestować setek tysięcy złotych i ogromnego wysiłku włożonego w poszukiwanie działki, a potem budowanie domu.

Po co Ci działka, a potem dom, które, nie będą wspierały najważniejszych wartości w życiu: dobrej energii, zdrowia, relacji, pracy, czy finansów. Wykorzystaj tą książkę, by nie tkwić potem przez lata w nieszczęśliwym domu, lub na nietrafionej działce.

Sprzedam, działkę, czyli
feng shui działki budowlanej w dobrym/złym miejscu

Masz tu jeszcze jedno z kluczowych pytań, które mnie ekspertowi feng shui zadają ludzie “Czy każda działka musi mieć ogród od południa i wejście od północy? Też to pytanie ciśnie Ci się na usta? Koniecznie zerknij!

Jako ekspert feng shui z 25-letnim praktycznym doświadczeniem, wielokrotnie spotykam się z nieszczęśliwymi właścicielami, domów, działek, mieszkań, którzy zapomnieli, lub nie wpadli na pomysł zadania tego kluczowego pytania, na które odpowiedzieliby: NIE KUPUJ TUTAJ! NIE BUDUJ TUTAJ!

Bądź odpowiedzialny! Bądź odpowiedzialna! Zakup działki to wysiłek finansowy, logistyczny, jedna z najważniejszych decyzji życiowych, która zmieni Twoje życie. Nie można więc, sobie pozwolić na nonszalancję, przypadkowość, czy promocyjne ceny.

Jak kupić działkę budowlaną? Koniecznie wypełnij te check listy!

W niektórych miejscach w tym e-booku proszę Cię o precyzyjnie wykonanie określonych zadań, w większości sporządzenie check list i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania. ZRÓB TO na papierze, lub elektronicznie, po to, by udokumentować swoje przemyślenia, potrzeby i wymarzony styl życia!

Przejrzyj to, co zapisane raz jeszcze!
Zabierz ze sobą na wizję lokalną!
Miej zawsze pod ręką!
Przejrzyj przez ZAKUPEM!

Niestety w opcji płatności 1 KOSZYK nie ma możliwości płatności z zagranicy.

SZUKASZ PRZECIEŻ DZIAŁKI Z DOBRĄ ENERGIĄ!
A JA CI POMOGĘ!
KUP TERAZ!!!


E-book “JAK ZNALEŹĆ DZIAŁKĘ MARZEŃ, CZYLI DOBRE FENG SHUI DLA ZDROWIA, PIENIĘDZY I ZWIĄZKU”
Format PDF (razem 46 stron)

Potrzebujesz wiedzieć więcej o harmonii i dobrej energii w domu? To świetny pomysł!

Potrzebujesz liftingu domu, czy mieszkania, by mieć dobrą energię? Nie zastanawiaj się!

Budujesz się i chcesz wybudować dom z dobrą energią? Po co inwestować setki tysięcy złotych w przypadkowy projekt?

Potrzebujesz aranżacji z dobrą energią dla Twojego domu czy mieszkania? Zapraszam do kontaktu!