pieniądze w 2020

Dobrobyt i finanse – to podstawowe tematy, z jakimi pracuję podczas konsultacji feng shui. I tutaj spotykam się z podstawowym błędem w rozumowaniu. Dobrobyt, czyli dobre życie, dobrostan, czy pieniądze  to wypadkowa wielu wartości w naszym życiu. To efekt współ-działania. Skomplikowane? Tak i nie!

Co jest podstawą naszego dobrobytu? Nasza praca? Nasze myślenie, nasze przekonania?

Wszystko opiera się na ludziach, współpracy, networkingu, współdziałania z nimi. To ludzie są podstawową wartością, dzięki której zarabiamy pieniądze, reperujemy zdrowie, mamy dobre relacje, przychodzą do nas pieniądze, poprawiamy nasze życie. Pomocni ludzie to podstawa naszego dobrobytu  i dobrostanu.

Skąd do Ciebie przychodzą pieniądze? Wiesz jak poprawić ten obszar życia?


Ja też jestem w gronie Twoich pomocnych ludzi:):):) Jeśli potrzebujesz pomocy bo czujesz, że utknąłeś, lub utknęłaś, koniecznie napisz lub zadzwoń.

W 2020 roku obszarem wspierającym energię pomocnych ludzi jest obszar północnego wschodu domu. Jak go znaleźć  – tutaj masz informację.

Abyś mogła, mógł skorzystać z tej energii, musisz wiedzieć, czego tak naprawdę chcesz i potrzebujesz – musisz mieć klarowność w myśleniu – wówczas z łatwością możesz poszukać swoich mentorów, osób, które mogą się z Tobą wymienić wartością – tak mówi mój mentor feng shui Joey Yap.

Obszar północnego wschodu tzw. trygram GEN, lub w marketingowym ujęciu obszar wiedzy – to obszar który w 2020 roku powinien być aktywny, gdzie powinno się dziać, być pięknie, energetycznie, harmonijnie.

Tam masz być, tam spędzać czas, pracować, spać, telefonować – każdemu według tego, co może tam robić:)

O dobrobycie w kontekście okazji do zarabiania, kariery, czy atrakcyjności na rynku… napiszę w innych postach.

Ja też jestem w gronie Twoich pomocnych ludzi. Jeśli potrzebujesz pomocy bo czujesz, że utknąłeś, lub utknęłaś, koniecznie napisz lub zadzwoń.