Home staging sposób na sprzedaż mieszkania
czy feng shui jest skuteczne

czy feng shui jest skuteczne

Ekspertyzy feng shui są skuteczne i nieskuteczne.

Warunkiem podstawowym udanej – skutecznej ekspertyzy jest przekonanie i determinacja klienta, że potrzebuje zmian. Zamawiając ekspertyzę otrzymuje zestaw porad, zaleceń do bezwzględnego zrealizowania. A po wprowadzeniu zmian w przestrzeni odnotowujemy oczekiwane zmiany, które przychodzą w kilka tygodni lub kilka miesięcy. Ale przychodzą zawsze.

Tak jak każdy ekspert i ja mam wypracowane metody pracy z przestrzenią i klientem. Dlatego też, jeżeli klient jest niezdecydowany nigdy nie upieram się, żeby go przekonać. Mogę nakreślić obraz, pokazać realne korzyści, które wypłyną ze zmiany przestrzeni. Nigdy jednak nie nakłaniam do podejmowania decyzji wbrew sobie, nie przekonuję za wszelką cenę. Klient musi przekonać się sam, że chce zmian.

Z doświadczenia bowiem wiem, że praca z klientem, który się waha jest bardzo trudna. Wolę pracować z ludźmi pełnymi entuzjazmu wobec nowego. Zdecydowanie lepiej przecież leczyć pacjenta, który chce leczenia. Niezdecydowanym doradzam „poczekaj, przemyśl to, jeżeli nic dobrego nie wydarzy się w ciągu pół roku wróć do mnie, nie ma przecież nic do stracenia…” Wracają…

Zobacz kiedy warto zrobić ekspertyzę. Ofertę znajdziesz tutaj.