nowy dom feng shui

Pytacie mnie często o konsultację feng shui  po wybudowaniu domu. Pytacie czy, aby nie jest za późno? Moja odpowiedź jest zawsze taka sama. Za późno, by sprawdzić, ile będziesz mieć tutaj energii do życia? Za późno, by wiedzieć, co może szkodzić, a co koniecznie wykorzystywać na co dzień? Na to nigdy nie jest za późno! Zarówno po wybudowaniu domu, jak i przed wprowadzką do nowego mieszkania.

Po budowie domu. 3 sytuacje, kiedy najbardziej przydaje się sprawdzenie poziomu energii w domu.

Audyt dobrego feng shui w domu wskazuje na miejsca, ustawienia, wybory, kolory, aranżacje, które nam w domu dadzą dobrą energię. Ta dobra energia jest trampoliną do sukcesu, ale też harmonijnego codziennego życia.

Czy można żyć bez konsultacji feng shui? Można. Ale jako wykładowca feng shui na Akademii Feng Shui  i analizie setek a może już tysięcy domów swoich i swoich studentów – jasno podkreślam, że w domach, gdzie sprawdzono jak podkręcić energetycznie dom – żyje się zdecydowanie lepiej, zdrowiej, w świetnych relacjach i w większej obfitości finansowej.

Odpowiedzią jest oczywiście dobra energia. Bo przecież wszystko jest energią – każdy w obecnych czasach to już wie. Dyletanctwem byłoby temu zaprzeczać.  Masz energię  – działasz. Nie masz energii wszystko idzie ciężko i masz pod górkę… Zawsze pytam: Co Ci daje to, że latami tkwisz w schemacie pt.”mam pod górkę, ale nic z tym nie robię”. Dla mnie absolutna strata dobrego życia.

Kiedy planujesz wybudowanie domu

Nie ma lepszej sytuacji, niż zaplanowanie domu i sprawdzenie, co będzie dawało mojej rodzinie energię, a co może ją zabierać. Masz w planach budowę, wybrałaś rzut domu – warto go skonsultować. To jest tak, że wybudowany dom może Ci służyć, owszem. Ale wierz mi lepiej przyjrzeć mu się na papierze i poprawić pewne aspekty, by maksymalnie wspierały Ciebie i Twoją rodzinę.

W feng shui mamy dobre miejsca domu, dobre miejsca domowników, świetne ustawienia łóżek, biurek, kanap. Ale też może się zdarzyć, kiedy tego nie wiesz, że w tych miejsca, które są genialnym wsparciem – zaplanujesz toaletę, garaż, czy schowki, albo je po prostu zastawisz ciężkimi meblami. Czy te miejsca będą Cię wspierać tak dobrze, jak gdybyś tu miała pokój do jogi, gabinet do zarabiania pieniędzy, czy sypialnię wspierającą dobry seks i świetny związek? Nie sądzę… I z doświadczenia wiem, że niestety nie…

Sprawdź pozom energii w nowym domu

Kiedy już wybudowałaś dom

A jeśli masz już wybudowałaś domu, jest w stanie surowym, co z tym feng shui?

Ja zawsze radzę ROBIĆ! To, co umieścisz w domu, w których miejscach, w jakich kolorach, gdzie wybierzesz sypialnię, jak ją urządzisz, lub jak urządzisz pokój dziecka – to wszystko będzie dla Ciebie pracowało przez najbliższe 10-20, lub 30 lat. Jeśli już się wybudowałaś… to dlaczego nie iść dalej po najwyższą jakość? Tym razem w ustawieniach, energetycznej aranżacji i użytkowaniu domu. I nie chodzi tu o jakość finansową a właśnie energetyczną. Bo finanse, zdrowie, czy relacje popłyną, kiedy będą wspierane dobrą energią. To przecież logiczne…

Kiedy już wybudowałaś dom, urządziłaś i nie jest tak dobrze,
jak się wydawało

No tak… to klasyczny przypadek: kobieta chce zrobić  konsultację feng shui, jest zdecydowana, ale mąż jej odradza i się nie decydują. Zazwyczaj wracają do mnie po około pół roku od wprowadzki, bo coś nie działa, ale nie wiedzą co… Tutaj odpowiedzią może być wiele aspektów, które właśnie eliminujemy w konsultacji feng shui: ucieczki energii, blokady wejścia, mały wiatrołap, długie wąskie korytarze, niekorzystnie wybrana sypialnia, kuchenka nie ustawiona na zarabianie głowy rodziny, także źle dobrana kolorystyka, niefunkcjonalne aranżacje pokoi, które nie pozwalają się skupić, pracować, czy spać. Jednym słowem wielkie umęczenie warte kilkaset tysięcy złotych, lub milionów. A mówiłam… chciałoby się rzec…

Jeśli potrzebujesz dobrej jakości swojego domu, potrzebujesz żyć w nim w harmonii, zdrowiu, dobrym związku i finansach – warto o domu wiedzieć wszystko… Bo po co kupować kota w worku – kota, który kosztuje miliony a kredyt spłaca się za niego 20-30 lat…. To może być najdroższy i najbardziej znienawidzony KOT Twojego życia.

***********

ILE ZAINWESTUJESZ W KONSULTACJĘ FENG SHUI?

Każda konsultacja wyceniana jest indywidualnie.
Jej cena zależy od tego:
czego potrzebujesz,
na jakim etapie budowy, czy aranżacji jest dom, lub mieszkanie.
Są domy w budowie, przed budową, domy już urządzone, domy bez swojego stylu, domy przed przeprowadzką. Podobnie mieszkania. Oczywiście wszystkie do konsultacji pod kątem feng shui.

ILE WARTY JEST DLA CIEBIE DOBRY ZWIĄZEK, ZDROWIE, DZIECKO, PRACA, FINANSE?

W celu przygotowania wyceny, proszę o przesłanie następujących informacji, w zależności od tego, nad czym będziemy pracować:

  • rzutu przestrzeni
  • kilku poglądowych zdjęć wnętrza, zewnętrza
  • w jakim mieście znajduje się dom, mieszkanie, lub firma
  • ile metrów liczy powierzchnia,
  • ile osób ją zamieszkuje, lub w niej pracuje,
  • numeru działki i adresu, jeśli chodzi o budowę domu

KONTAKT
Telefon:  78 44 47 239
Mail: feng-shui@home.pl

O MNIE

Gabriela Wagner
Konsultant Feng Shui Mastery Academy of Chinese Methaphysics Malezja
Dyplomowany Ekspert Akademii Feng Shui we Wrocławiu
Najlepszy Konsultant Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2008
Najlepszy Konsultant Akademii Feng Shui we Wrocławiu Roku 2004
Dyplomowany Home Stager Marki House Doctor