dobra energia w domu

To nie jest  blog o wnętrzach w potocznym rozumieniu. To jest blog o zmianach, jakie otoczenie i wnętrza mogą przynieść ich użytkownikom. Bo otoczenie i nasze wnętrza to najlepszy przyjaciel, lub największy wróg. Kiedy jest wrogiem możesz to zmienić. Ale pamiętaj tylko zmiany powodują zmiany.


Kiedy konsultuję kolejne domy, firmy, restauracje, zawsze zastanawiam się, co mogę zrobić w tej pięknej przestrzeni… i nie mam pojęcia. Bo wszystko na pierwszy rzut oka wygląda pięknie. Dopiero narzędzia feng shui, których używam pokazują mi dlaczego ktoś bankrutuje, ma słaby związek lub zdrowie. Bardzo często nie widać tego gołym okiem. Zmiana przestrzeni zmienia życie domowników, pracowników, prezesów firm. Po po prostu zmienia się rodzaj energii z martwej na wibrującą.

Czym jest feng shui i jakie są zasady tej wiedzy?

Feng shui – to dobry, lub negatywny wpływ otoczenia, w którym żyjemy, lub pracujemy na nas samych. To mądrość przestrzeni wyciągnięta z mądrości natury. To sposób używania miejsc, ustawienia kluczowych mebli, wykorzystanie sprzyjających kolorów, ważne miejsca w domu. Nie zdajemy sobie sprawy, lub nie podejrzewamy, że istnieją… Temat dotyczy feng shui w mieszkaniu, w którym mieszkamy, ale także feng shui w mieszkaniu deweloperskim, l dotyczy także feng shui w domu, lub budowy domu zgodnego z zasadami feng shui.


No, bo przecież, gdybyśmy mogli sobie pomóc zrobilibyśmy to natychmiast.

Wszystko, czym się otaczamy na nas działa

Każda przestrzeń zewnętrzna, lub wewnętrzna daje nam energię do działania, lub ją zabiera… A jeśli nie masz energii w domu i w firmie, lub masz jej za dużo – to nie masz jej w życiu, lub masz jej za dużo…To takie proste.

Za mało energii?

Nic się nie chce, stagnacja, obniżony nastrój, rozwody, odejścia, brak kontaktu z rodziną, z sobą, brak pieniędzy, słabe oceny dzieci.

Za dużo energii?

To konflikty, nieporozumienia, agresja, odejścia, uciekające pieniądze, także rozwody, niecierpliwość, złość, złośliwość.

Blog feng shui – blog o dobrym życiu

Ten blog jest o tym, jak przestrzeń wpływa na Twoje życie i co zrobić, by poprawić harmonię w domu, w pracy, w firmie. Bo harmonia to klucz do rozwoju, pójścia do przodu i realizowania swoich marzeń.

Bo dobre feng shui to narzędzie, które w tym pomaga.

Jeśli mi nie wierzysz, zobacz jak wygląda architektura największych miast Azji, gdzie buduje się, przeprowadza się, czy zmienia lokalizację w oparciu o wiedzę Chińczyków – wiedzę o harmonii, która przynosi dobre relacje, dobre pieniądza, dobre zdrowie, czyli dobre feng shui.

Feng shui i zmiana nawyków

Nie pracujemy tutaj na blogu nad zmianą nawyków, zmianą myślenia, zmianą przyzwyczajeń. Pracujemy tutaj nad takim ustawieniem przestrzeni, by z racji ustawień rzeczy działy się same z automatu…. Masz miejsce do czytania – czytasz. Do kochania – kochasz. Do gotowania zdrowych posiłków – gotujesz. Pamiętaj: Tylko zmiany powodują zmiany!

Kim jestem?

Nazywam się Gabriela Wagner i jestem certyfikowanym konsultantem feng shui od ponad 25 lat. Zapraszam Cię w podróż, gdzie wybierając świadomie mieszkanie, dom, lokalizację firmy, lub aranżując wnętrza, poznasz zalety i wady swojego miejsca. Po co?

By monitorować te niekorzystne i wzmocnić te pozytywne, by pracowały dla Ciebie a nie przeciwko Tobie….

Zrób to od razu

Tylko zmiany powodują zmiany. Jeśli ich potrzebujesz w życiu – robisz wszystko a jednak nie widzisz potrzebnych zmian… przyjrzyj się swojemu miejscu… To tutaj prawdopodobnie masz klucz do swoich pozytywnych zmian, jeśli najpierw wprowadzisz zmiany w przestrzeni…

Jeśli to czytasz – to być może w końcu nadszedł czas, by rozprawić się z problemem… ZRÓB TO OD RAZU Kontakt