skosy problemy

Sypialnia i skosy to temat, który pojawia się często przy budowie domu lub wyborze miejsca do spania. Zasadniczo jest tak, że spanie pod skosami nam się podoba, dodatkowo kiedy wchodzą w grę w tym miejscu okna dachowe. Z doświadczeń ludzi z którymi pracowałam w zakresie dobrej energii w domu sprawa wygląda jednak inaczej.

Dziewczyny skarżą się na problemy z wypoczynkiem, spaniem, popsutymi relacjami i szukając w domu dodatkowego źródła problemów – natrafiamy na sypialnię pod skosami i często pod oknami dachowymi. I tu dzieje się magia. Bo wystarczy to zmienić! A sprawy zaczynają się prostować.

Mam następujące rady: Jeśli będzie Ci źle w tym miejscu, zmień je! Jeśli będziesz miała pod górkę w związku, pod górkę ze zdrowiem, wypoczynkiem, lub poczuciem przestrzeni w życiu – zmień to miejsce.

Problemy w sypialni ze skosami…

Jeśli czujesz się w życiu przytłoczona, brak Ci poczucia harmonii, wypoczynku, czujesz, że świat się wali – zmień to miejsce spania!

Jeżeli masz problem ze zdrowiem, lub pojawił się, kiedy zaczęłaś tu spać – zmień to miejsce.

Może szukasz CZEGOŚ, co psuje Ci harmonię w kontaktach z ludźmi a tak masz – zmień to miejsce spania.  Jeśli nie – ZOSTAW! Ale monitoruj, sprawdzaj i oceniaj.

Wszelkie formy nacisku źle na nas działają, energia, która powinna krążyć łagodnie i obszernie i swobodnie – w tych przypadkach jest  stłamszona, nie ma miejsca, by swobodnie krążyć.

Nie kupuj mieszkań  ze skosami, nie kupuj domu, gdzie główna sypialnia jest pod mocnymi skosami, nie kupuj  mieszkań na poddaszu – bo skosy będą Twoją rzeczywistością.

Twoją rzeczywistością może być brak swobody, brak przestrzeni, nacisk, lęk, niepokój, pogorszenie zdrowia, brak harmonii.

Nie buduj domu, gdzie brak harmonii widzisz już na papierze…To obserwacje moje i moich klientów z 25 lat pracy.

Nie zdarzyło mi się,  w mojej pracy, by ktoś pochwalił spanie pod skosami a dodatkowo pod oknami dachowymi. Wybór należy do Ciebie…

A jak znaleźć idealną działkę z dobrą energią, a potem się spokojnie na niej wybudować i mieszkać? TUTAJ MASZ WSZYSTKO.